Çocuklar Duymasın Oksijen Hayriye Kimdir? Bilgileri Resimleri

Çocuklar Duymasın 2.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Çok komik ve kahkaha dolu bir bölüm bizleri bekliyor bu bölüm. Neler olacak ve Oksijen Hayriye ismi kimdir merak edenler için hazırladık bu sayfayı. Haluk’un dilini eşek arısı sokuyor, evde kahkaha hız kesmiyor!

Çocuklar Duymasın Oksijen Hayriye Kimdir? Haluk konuşamayınca olanlar oluyor! Haluku konuşturmak ona egzersiz yaptırmak için Oksijen Hayriye eve gelir. Oksijen Hayriye nefes terapistidir ve Emine rolünün kardeşidir. Haluk nefes alamayıp dili şişince konuşamaz olur ve ona yardım etmek için Oksijen Hayriye gelir..

Oksijen Hayriye karakterini Melek Şahin canlandırmaktadır. Dizide Oksijen Hayriye adıyla ün salacak ve ilk olarak Haluk ile nefes egzersizi yapacak. Eşek arısı dilini sokunca konuşma zorluğu çekecek Haluk ile olan diyaloğu ile ilgi odağı olan Oksijen Hayriye rolündeki Melek Şahin dizilerde çok rol almadı.

Melek Şahin 1971 yılında İstanbulda doğmuştur. Necmi Yapıcı ile evlenip daha sonra ayrılmıştır.  Çocuklar Duymasın Oksijen Hayriye Kimdir? Bilgileri Resimleri aşağıda eklenmiştir.. Sizde Oksijen Hayriye hakkındaki yorum ve görüşleri aşağı yazabilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=To1m6wZUQD8

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.