Çocuklar Duymasın Rüzgar Kimdir? Meltemin Arkadaşı Rüzgar Gerçek Adı Bilgileri

Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem ile Haluk boşanma davası ile birbirinden ayrı düşmek üzere iken Haluk ile ilgilenen Tutku Meltemi kıskançlık krizlerine sokmuştu. Meltem hanım da boş durmamış ve Rüzgar isimli arkadaşını eve davet ederek Halukun karşısına çıkarmıştır. Peki kim Bu rüzgar? Çocuklar Duymasına giren Rüzgar rolündeki oyuncunun gerçek adı ve bilgileri konumuzda..

Çocuklar Duymasın Rüzgar Kimdir? Meltemin Arkadaşı Rüzgar Gerçek Adı Bilgileri

Çocuklar Duymasın Rüzgar rolündeki oyuncu bir çoğumuzun tanıdığı radyocu olan Bay J dir. Radyo D den hatırlarsınız Bay J yi..  BAY J KİMDİR? Aslen bir İtalyan olan Jerfi Benveniste isimli oyuncu sunucu ve radyocudur. Uzun yıllar ülkemizde radyoculuk yapmış İtalyan asıllı sunucu, bilinen adıyla Bay J 7 Aralık 1970 tarihinde Roma da doğmuştur.

BAY J Türkiye’de ünlenmiş, ağzı biraz argolu İtalyan radyocu ve DJ’dir. Geveze takma adıyla bir çok kanalda radyoculuk yapmıştır. 7 Ocak 2011’den başlayarak NTV’de Geveze ile Fazla Mesai adlı televizyon programını sundu. Uzun bir süre Power FM’de program yaptıktan sonra 2010’da Virgin Radio’ya geçti. Sonra Radyo D de uzun süre görev aldı.

Bay J son olarak Çocuklar Duymasın Rüzgar karakteri olarak dahil olmuştur. Meltemin Arkadaşı Rüzgarın Gerçek Adı Bay J değil Jerfi Benveniste tabiki. Ancak Türkiyede bu isimi söylemesi uzun olduğu için kısaca bana Bay J diyebilirsiniz demiş ve adı öyle kalmıştır..

Bay J Çocuklar Duymasın dizisine Rüzgar karakteri olarak dahil olmuş ve Meltemin Haluku kıskandırmak için kullanacağı arkadaşı olarak diziye girmiştir.. Ee Meltem hanım Tutkudan çok çekti birazda Haluk çeksin istemiş anlaşılan.. Çocuklar Duymasın Tutku Kimdir?  İşte Çocuklar Duymasın 23. bölüm son fragmanı

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Geveze ve bay j farklı kişiler hiç biri de radyo d’de çalışmadı bu ne biçim info arkadaş yalan yanlış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.