Çocuklar Duymasın Simay Kimdir? Havuçun Evlendiği Laz Kızı Hakkında Bilgiler

Çocuklar Duymasın Yeni Sezonda yeni oyuncular diziye gelmeye devam ediyor. Her ne kadar dizi çarşamba gibi oldukça zor bir güne alınmış olsa da Çocuklar Duymasın yeni karakterleri ile ve oyuncular ile bunu aşmaya çalışacak. Diziye yeni katılan Simay Kimdir? Çocuklar Duymasın Havuçun Evlendiği evleneceği Laz Kızı Hakkında Bilgiler nedir instagram adresi burada..

Çocuklar Duymasın dizisi yıllardır evimize konuk oluyor. Geçtiğimiz sezon Haluka musallat olan sonrada Havuçun çevresinde dolaşan Tutku Haluk ve Meltem tarafından kovulmuş ve diziden ayrılmıştı. Yeni bir oyuncunun diziye renk katması için yapılan anlaşma gereği Simay rolü ile anlaşma sağlandı. Çocuklar Duymasın Simay kimdir Havuçun evleneceği kız hakkında bilgiler neler? Çocuklar Duymasın Simayın Gerçek adı nedir..

Çocuklar Duymasın Simay rolünün Gerçek adı Buse Sinem İren’dir. Buse Sinem İren aslında uzun zamandır dizi veya filmlerde yer almıyor laz tiplemeleri ile talk showlar yapıyordu.. Birol Güven’in yapımcılığını ve yeni sezonda çarşamba günleri yayınlanacak olan Çocuklar Duymasın 15 Ağustos çarşamba yeni sezonu açıyor. Yeni sezonda Çocuklar Duymasın’da Havuç’un Laz kızı Simay ile arkadaşlık yaptığını ve bir süre sonra düğün fotoğrafları çektirdiğine şahit olacağız.

Çocuklar Duymasın Simay rolü karakteri kimdir

Çocuklar Duymasın Simay oldukça renkli bir isim. Diziye de oldukça pozitif bir katkısı olacak olan Simay Havuç ile birlikte oldukça güzel bir arkadaşlığın ardından düğün hazırlıklarına başlayacaklar. 15 Ağustos’ta Kanal D’de ekranlara gelecek olan Çocuklar Duymasın’ın çarşamba günü Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz gibi önemli dizilerden dolayı reyting alamayıp kısa sürede erken final yapacağı yada eskisi gibi pazar gününe geleceğine dair oldukça fazla yorum var sitemizde..

Çocuklar Duymasın Simay Kimdir? Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ Atacan’ın başrollerinde yer aldığı diziye ünlü youtuber Buse Sinem İren, Havuç’un eşi Simay karakteri ile dahil oldu. Çocuklar Duymasın Simay Havuç ile yaşadığı düzeyli ilişki sonrasında düğün hazırlıklarına başlayacaklar.

Çocuklar Duymasın Simay bilgileri resimleri

Çocuklar Duymasın Simay oldukça hareketli neşeli ve bazen sinirli bir laz kızıdır: Simay zaman zaman güzeller güzeli bir İstanbul kızı rolünde iken zaman zamanda da laf anlamayanlara haykırır ve içindeki Laz tarafının ağır basacağı kızgın hareketler yapar, ama yine de oldukça eğlenceli bir karakterdir. Havuç’un annesi Meltem, Simay’ın Laz tarafını hiç sevmezken Haluk ise dobra tavırlarından dolayı Simay gelinini çok sevmektedir.

Çocuklar Duymasın Simay karakterini oynayan Buse Sinem İren, sosyal medyada özellikle de youtube de yayınladığı laz tiplemeleri videoları ile oldukça ünlenmiş başarılı bir youtuber’dir. Kim Milyoner Olmak İster’e 20 Mart 2015’te katıldıktan sonra meşhurluğu artmıştır.

Çocuklar Duymasın Simay gerçek adı nedir

Buse Sinem İren Türkiye’de önde gelen komedyenlerden olmaya çalışmakta, tiyatroda da kendini ispat etmeye çalışmaktadır. Buse Sinem İren aynı zamanda da sosyal mecralarda takipçilerini güldürmeyi başarmıştır. Merak edenler için Çocuklar Duymasın Simayın instagram hesabı: https://www.instagram.com/busesinemiren

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2018