Çocuklar Duymasın Simayın Annesi Havuçun Kaynanası Kimdir? (Seda Fettahoğlu)

Çocuklar Duymasın Simayın Annesi Havuçun Kaynanası Kimdir? (Seda Fettahoğlu)… Çocuklar Duymasın Simayın Annesi Havuçun kaynanası kim diye merak edenler olabilir. Çocuklar Duymasın dizisi yeni sezonunda diziye Haluk ve Meltem’in dünürleri katılıyor. Havuç evlenme hazırlıkları yapılıyor. Simay’ı seviyor ve ailesi ile tanıştırıyor. Simay Meltem tarafından istenmeyen gelin oluyor. Simay’ı Haluk çok seviyor dobra tavırlarından dolayı.

Simay Havuç’un yani Emre’nin ailesi ile tanıştı. Emre’de Simay’ın ailesi ile tanışıyor. Haluk bir tanışma yemeği düzenliyor. Tanışma yemeğinde Simay’ın annesi ve babası da görünmüş oluyor. Çocuklar Duymasın yeni sezonunda Havuç’un hem kayınvalidesi hem de kayınbabası diziye katılıyor.

Çocuklar Duymasın Simay’ın babası Havuç’un kayınbabası kimdir TIKLA…

Çocuklar Duymasın dizisi Mint Yapım Birol Güven’in yapımcılığında ekrana geliyor. Başrollerinde Tamer Karadağlı,Pınar Altuğ Atacan,Zeyno Gönenç,Volkan Severcan,Baran Erdoğan,Melek Şahin,Alpaslan Özmol ve Şükrü Koruyucu’nun yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinin yeni sezonunda ekibe dahil olan Seda Fettahoğlu bilgilerini paylaşmak için bu konuyu sizlerle paylaşıyoruz.

Çocuklar Duymasın dizisi yeni sezonunda diziye katılan Simay’ın annesi rolünü canlandıracak olan isim Seda Fettahoğlu oldu. Seda Fettahoğlu Kimdir? Seda Fettahoğlu bilgileri;  1979 doğumlu olan oyuncu Trabzonlu’dur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.

Çocuklar Duymasın Simayın Annesi Kimdir

Çocuklar Duymasın Simayın Annesi Havuçun Kaynanası

Seda Fettahoğlu’nun rol aldığı diziler Koçum Benim,Sihirli Annem ve Yalan Dünya, Çatı Katı, Savcının Karısı dizi ve filmlerinde rol aldı. Oyuncunun bol sayıda rol aldığı tiyatro da var. Tecrübeli oyuncu Çocuklar Duymasın dizisinde de başarılı olacağını düşünüyoruz.

Çocuklar Duymasın yeni sezonda yeni oyuncularıyla daha renkli bir yayın hayatı geçireceğe benziyor. Çocuklar Duymasın dizisinde Simay annesi ve babası Havuç ve ailesini keyifli zamanlar bekliyor. Tabi izleyen seyircileri de… Çocuklar Duymasın çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Çocuklar Duymasın Simayın Annesi Kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2018