Çocuklar Duymasın Tutku Diziden Çıktı Mı Oyunu Ortaya Çıktı

Çocuklar Duymasın Tutku Diziden Çıktı Mı Oyunu Ortaya Çıktı.. Çocuklar Duymasın dizisinde Tutku’nun oyunu sonunda ortaya çıktı. Meltem onu eve çağırıyor. Evden ayrılacak gibi veda konuşması yapıyor Tutku ile. Haluk’la mutlu ol diyor. Kazandın pes ediyorum Haluk’u da hayatımı da aldın diyor.

Tutku da zafer konuşması yapıyor resmen. Haluk yıllardır kocan sana değil şurada 2 aydır tanıdığı bana inandı diyor. Şİrketten İrem’i nası lişten çıkarttığını anlatıyor. Sonrasında İsmail Bey’i nasıl kandırdığını şirketi de ele geçirip orada da tek kaldığını anlatıyor.

Meltem’in kızını Duygu’yu en yakın arkadaşlarını kısacası hayatını nasıl ele geçirdiğini keyifle anlatıyor. Ancak oyununun ortaya çıktığını bilmiyor. Çocuklar Duymasın da Meltem tüm ailesini mutfağa topladı ve Tutku’nun oyununu ona kendi ağzından anlattırdı. Herkeste bunu dinledi.

Meltem sonunda oyun bitti diyerek mutfaktaki herkesi odaya çağırdı. Tutku söylediklerini duyulduğunu anlayınca da şok yaşadı. Tutku artık diziden ayrılacak mı? Oyununun bitmesi üzerine Tutkunun tepkisi ne olacak ve gidecek mi? Çocuklar duymasında Tutku karakterini canlandıran Gülin İyigün artık diziden ayrılsın mı? Sizlerde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Gülin İyigün 1983 İstanbul doğumlu. Üniversite yıllarında oyunculuğa başlamıştır. Reklam filmi ve kamu spotu reklamlarında oynadı. 2011 yılında da dizilerde rol almaya başladı. Tek Başımıza, Seksenler, Analı Oğullu, Rumuz Cavidan ve Galip Derviş dizilerinde rol aldı. Gülin İyigün şimdi de Çocuklar duymasın dizisinde Tutku karakterini canlandırıyordu. Tutku karakteri Çocuklar duymasın da kötü bir roldeydi.

Haluk’a aşık oldu ve ona sahip olmak için hayatındaki herkesi uzaklaştırmaya kalkıştı. Böyle kötü bir rolü de Çocuklar duymasın dizisinde izlemek istemedik seyirci olarak. Bu yüzden de çıkmasını istedik. Sizin yorumunuz nedir?

YORUMLAR

  1. Derhal diziden çıksın pazar akşamlarına çocuklar duymasın a rakip dizi jet sosyete geliyor. Tutku’yla devam ederlerse zaten herkes sinir oluyor. Bundan sonra hiç seyredilmez. Herkes artık komedi aile dizisi istiyor dramı zaten gerçek hayatta var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.