Çocuklar Duymasın Tutku İremin Arkadaşı Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Gülin İyigün)

Çocuklar Duymasın dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Çocuklar Duymasın Tutku haberimiz sizin için.. Final olacak haberleri internette dolanırken bu sürpriz oyuncu seyirci de şok etkisi yaratacak. Diziye katılan oyuncu Haluk ile yakınlaşıyor ama Haluk ne karşılık verecek? Bundan sonra neler olacak? Delikanlı adam sevdim mi mezara kadar diyen Haluk Meltemi unutmuş olamaz heralde? Siz ne düşünüyorsunuz?

Son Dakika: Çocuklar Duymasın Tutku Diziden Çıktı Mı 

Çocuklar Duymasın dizisinde Tutku son bölümde kötü niyetini iyiden iyiye belli ediyor. İsmail’in zaafiyetini kullanarak şirkete pazarlama müdürü oluyor. Artık o şirkette İrem ve Dar Gömlek’e de rahat yok. Şirkette yerini garantiye alıp Haluk’la daha yakınlaşmayı planlıyor.

Çocuklar Duymasın 17. bölümde katılan oyuncunun dizideki adı Tutku. Gerçek adı ise Gülin İyigün. 18 Şubat 1983 İstanbul doğumlu. Bilgi Üniversitesinden 2005 yılında mezun oldu. Plato film okulunda oyunculuk eğitimini aldı. Yoga yapıyor, buz pateni ve wakeboard yapıyor. Bir çok film ve reklamlarda rol aldı. Oyunculuk yaptığı 2011 yılı Tek Başımıza, 2013 Galip Derviş, 2015 Şehrin Melekleri, 2016 Seksenler ve 2017 Çocuklar duymasın üstelik 20 ye yakın reklamda rol aldı. İşte Gülin İyigün oynadığı Seksenler dizisinde bir sahne; 

Son Dakika: Çocuklar Duymasın Tutku Diziden Çıktı Mı 

Çocuklar duymasın dizisine 26 kasımda giren Tutku İremle partiye gidecektir. İremi şirketten almak için gelir ve şirkette Haluku görür görmez etkilenir. Şirkette biraz daha uzun kalıp Haluk ile zaman geçirmek ister.. Ancak İrem onu zorla kaldırıp götürür. Ama Tutku Halukun peşini bırakmayacaktır. Her fırsatta inşaat üzerine soru sorma bahanesi ile onun yanına gidecek ve onu etkilemeye çalışacak. Bölüm sonunda maalesef Meltem Haluk ve Tutkuyu birarada görecek ve Haluk ile barışma umudu sönecek..

Çocuklar Duymasın Tutku gerçek adı instagramı

Çocuklar Duymasın Tutku rolündeki Gülin İyigün instagram adresi: https://www.instagram.com/guliniyigun/?hl=tr Sizde hakkında bilgiler için merak ettikleriniz için aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..
Çocuklar duymasın Tutku Haluk ile yakından ilgileniyor Meltem ne diyecek bu işe izleyip göreceğiz, barışma hayalleri suya mi düşecek sizce?

Son olarak oyunu ortaya çıkan Tutku Haluktan vazgeçmemiştir. Haluka ulaşmak için bu kez de Havuç üzerinden ilerlemeye karar verir ve hemen bir imaj yeniler. Çocuklar Duymasında Tutku yeni imajı ile oldukça farklı bir karaktere dönüşür.. İşte Tutkunun son hali:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuklar Duymasın Tutku İremin Arkadaşı Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Gülin İyigün) (20 Yorum)

 1. TUTKU DELİSİ GİTSİN TEYYAR HAVUC BASRİ TANSEL İDİL SELAMİ İDRİS USTA SEMİH ALP TEO ECE MELIS BERKE VE AİLESİ BUSE VE MUSTAFA GERİ GELSİN ATV OYUNCULARI OLSUN LÜTFEN BİROL BEY YALVARIRIM SÖYLEDİGİM OYUNCULAR GELSE DİZİ İZLEYİCİLERİ KAHKAHALA BOGULSUNLAR AİLE/KOMEDİ/ROMANTİK LÜTFEN

 2. tutku çok hoş çok güzel
  bir kadın rolünü çok
  iyi oynuyor sonuna kadar
  tutkunun yanındayım

 3. ALLAH BELANI VERSİN TUTKU CEHENNEMDE YAN BU GERİZEKALIYI DİZİDEN ÇIKARANA KADAR SEYRETMİYORUZ KINIYORUZ İNSANLARA KÖTÜ ÖRNEK OLUYORSUNUZ

  • Tutku budiziye hayat verdi dizi
   Heyacanli oldu .hickacirmiyorum
   Tutku .giderse izlemem.tutku.heyacan
   Kattidiziye.

    • tutku bir akılhastanesinden kaçmış olabilir zamanından
     Aileyi kandırmış olabilir tutku bir çocu varmış adı zeynepalabilir ve. Meltem ve Haluk bir tuzak bile kurmuştu halukârda karşı çok öfkeli şuanda bidahatuzakkurabilir ve evlatlık aldıklarızynebi abiler

Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2017