Çocuklar Duymasın Tutku İremin Arkadaşı Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Gülin İyigün)

Çocuklar Duymasın dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Çocuklar Duymasın Tutku haberimiz sizin için.. Final olacak haberleri internette dolanırken bu sürpriz oyuncu seyirci de şok etkisi yaratacak. Diziye katılan oyuncu Haluk ile yakınlaşıyor ama Haluk ne karşılık verecek? Bundan sonra neler olacak? Delikanlı adam sevdim mi mezara kadar diyen Haluk Meltemi unutmuş olamaz heralde? Siz ne düşünüyorsunuz?

Çocuklar Duymasın dizisinde Tutku son bölümde kötü niyetini iyiden iyiye belli ediyor. İsmail’in zaafiyetini kullanarak şirkete pazarlama müdürü oluyor. Artık o şirkette İrem ve Dar Gömlek’e de rahat yok. Şirkette yerini garantiye alıp Haluk’la daha yakınlaşmayı planlıyor.

Çocuklar Duymasın 17. bölümde katılan oyuncunun dizideki adı Tutku. Gerçek adı ise Gülin İyigün. 18 Şubat 1983 İstanbul doğumlu. Bilgi Üniversitesinden 2005 yılında mezun oldu. Plato film okulunda oyunculuk eğitimini aldı. Yoga yapıyor, buz pateni ve wakeboard yapıyor. Bir çok film ve reklamlarda rol aldı. Oyunculuk yaptığı 2011 yılı Tek Başımıza, 2013 Galip Derviş, 2015 Şehrin Melekleri, 2016 Seksenler ve 2017 Çocuklar duymasın üstelik 20 ye yakın reklamda rol aldı. İşte Gülin İyigün oynadığı Seksenler dizisinde bir sahne;

Çocuklar duymasın dizisine 26 kasımda giren Tutku İremle partiye gidecektir. İremi şirketten almak için gelir ve şirkette Haluku görür görmez etkilenir. Şirkette biraz daha uzun kalıp Haluk ile zaman geçirmek ister.. Ancak İrem onu zorla kaldırıp götürür. Ama Tutku Halukun peşini bırakmayacaktır. Her fırsatta inşaat üzerine soru sorma bahanesi ile onun yanına gidecek ve onu etkilemeye çalışacak. Bölüm sonunda maalesef Meltem Haluk ve Tutkuyu birarada görecek ve Haluk ile barışma umudu sönecek..

Çocuklar Duymasın Tutku gerçek adı instagramı

Çocuklar Duymasın Tutku rolündeki Gülin İyigün instagram adresi: https://www.instagram.com/guliniyigun/?hl=tr Sizde hakkında bilgiler için merak ettikleriniz için aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..
Çocuklar duymasın Tutku Haluk ile yakından ilgileniyor Meltem ne diyecek bu işe izleyip göreceğiz, barışma hayalleri suya mi düşecek sizce?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2017