Çocuklar Duymasın Vatan Şaşmaz Öldü Veda Sahnesi Video

Çocuklar Duymasın Vatan Şaşmaz Öldü Veda Sahnesi Video.. Çocuklar Duymasında rol alan yakışıklı oyuncu Vatan Şaşmaz bir otel odasında ölü bulundu. Malesef senaryo gereği değil gerçek ! Vatan Şaşmaz dizi de rol alıyordu bundan sonra ne olacak?

Vatan Şaşmaz’ın ölümü dizi de senaryoya uydurulacaktır  muhakkak. Dizinin yayınlandığı pazar günü hem de ekranda yayınlanırken Vatan Şaşmaz’ın ölüm haberi geldi. Vatan Şaşmaz’ın vefatı ile ilgili detayları paylaşalım;

Vatan Şaşmaz bir otelin onuncu katında ölü bulundu. Öldüren kişinin eski manken Filiz Aker olduğunu söylendi. Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker tartışmaya başlamışlar. Vatan Şaşmaz kaçmaya kalkışınca da arkasından 3-4 kez vurmuş onu. Sonrasında silahı kendine doğrultmuş ve intihar etmiş.

Vatan Şaşmaz evlimiydi kiminle evliydi, Vatan Şaşmaz sevgilisi kimdir, Vatan Şaşmazı sevgilisi neden öldürdü gibi sorular şimdilik yanıt bekliyor..

Vatan Şaşmaz’ın vefatına çok üzüldük. Öğrenince çok şaşırdık. Allah sevenlerine dostlarına akrabalarına sabır versin. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuyla ilgili yorumlarınızı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2017