Çocuklar Duymasın Yeni Havuç Emre Kim Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı

Çocuklar Duymasın son bölümünde Meltem Tutku’nun gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Haluk ve çevresindeki tüm dostlarına Tutkunun asıl amacını gösterdi.  Tutku Meltem’in evinden suçlu bir şekilde ayrıldı. Ama Tutku’nun vazgeçmeye niyeti yoktu. O hala Haluk’un gerçek aşkı kendisinde bulacağına inanıyordu. Saplantılı bir şekilde Haluk’a aşık olmuştu. Daha kötü planlarla dönmeye hazırlanıyordu.

Tuna’nın kızı Merve’nin hala olanlardan haberi yoktu ve Tutku’yu iyi biri zannediyordu. O yüzden Tutku’nun araması sonucu ona Havuç’un Emre’nin telefon numarasını verdi. Fragman da devamı gösterilmiyor ancak Tutku’nun havuç ile ilgili kötü planları vardı. Meltem’e bir telefon geldi ve Havuç’a 3 gündür ulaşılamadığını öğrendiler.. Meltem ve Haluk çıldırdı.  Tutku Havuç’a ne yapmış olabilir Havuç’a neden ulaşılamıyor soruları merak edilirken diğer tarafta Çocuklar Duymasın yeni bölümleri başladığından beri havuç diziye girecek mi sorusu merak ediliyordu.

Yeni bölümle birlikte bu soru daha da merak edilir hale geldi. Bizler de sizler için araştırdık en yeni bilgileri paylaşıyoruz. Çocuklar Duymasın’ın ilk bölümünden beri havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay artık havuç olmak istemediğini ve farklı projelerde oynamak istediğini söylemişti. Bu yüzden Çocuklar Duymasına girecek olan havuç bildiğimiz havuç değil.

Yeni havuç karakterini canlandıracak olan isim gerçekten merak konusu oldu. Hatta oyuncular bile Instagram hesaplarından yeni Emre’nin arkadan ve yandan fotoğraflarını paylaştılar ancak yüzünü ve gerçek kimliğini açıklamadılar. Bu da seyirciyi iyice merak ettirdi? Diziye yeni girecek olan Emre kimdir? Çocuklar Duymasın dizisinde Furkan Kızılay a ve onun havuç renginden gelen turuncu saçlarına alışmıştık.

Yeni bölümde diziye dahil olan Emre’nin saçları da aynı Türkiye’de bu özelliklere sahip çok fazla oyuncu yok. Bu yüzden de diziye yeni giren Emre’nin gerçek kimliği ve bilgileri çok merak ediliyor .
Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde Emre dizinin sonuna doğru gelecek. Babasının karşısında sahnesini izleyeceğiz. Çocuklar Duymasın dizisine dahil olan Emre’nin yaşını bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Çocuklar Duymasın Havuç emre karakterini canlandıracak olan isim Baran Erdoğan. Baran Erdoğan  kimdir bilgilerini paylaşalım.  1986 Ankara doğumlu olan oyuncu Bilkent üniversitesi Iç mimarlık bölümünde eğitim almış . Sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almış. Sonrasında birçok dizi ve filmde rol almıştır. Tiyatrolarda rol almıştır. Rol aldığı diziler ve filmlerde konuk oyuncu olarak oynadığı için cok fazla hatırlayanımız çıkmaz. Yeni dizisi olan çocuklar duymasın ile artık aklımıza kazınacaktır. Kendisine başarılar dileriz.

YORUMLAR

  1. ya bu ne tutkuymuş dizi yi sanki o toparlıyor başroldekiler yan oyuncu artık şu kız diziden çıksın en azından izleyiciy e saygı artık diziy i hangi yönden toplarsanız çabuk olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.