Çocuklar Duymasın Yeni Sezon Havuç Kiminle Evleniyor Yeni oyuncu Kim?

Çocuklar Duymasın Yeni Sezon Havuç Kiminle Evleniyor Yeni oyuncu Kim? Çocuklar Duymasın dizisi yeni sezon çekimleri başladı. Yeni sezonda bir de sürpriz bekliyor bizleri. Çocuklar Duymasın dizisinin Havuç’u evleniyor. Önceki sezonun ortasında diziye katılan Havuç yeni sezonda evleniyor. Ancak bu evlilikte de yine bir sorun var.

Yeni sezon fragmanında izlediğimize göre Meltem bu evliliğe karşıyken Haluk bu evliliği çok istiyor. Çocuklar Duymasın dizisinin bir diğer sürprizi de Havuç’un evlendiği gelinin Karadenizli olması. Fragman da Havuç ona sıkı sıkı sarılınca bunalıyor ve Karadeniz şivesine bağlıyor. Gergin ve dobra bir karakter.

Meltem’de Emre’ye sert davrandığı için gelin adayını kabul etmemiş olabilir. Haluk ise kişilik olarak kendisine benzediği için gelin adayını çok sevdi. Meltem’in babası da çok mutlu torunum evleniyor diye. Gönül ise her zaman ki gibi Meltem’i haklı buluyor. Çocuklar Duymasın dizisinin ekibini komple karıştıran yeni gelin adayı kim? Gelin adayını canlandıran oyuncu kim?

Çocuklar Duymasın Havuçun Eşini Kim Canlandıracak?

Çocuklar Duymasın’da Meltem ve Haluk’un gelini Havuç’un eşi olacak genç oyuncunun adı Buse Sinem İren. Buse Sinem Eren ekranlara ilk defa çıkacak ama öncesinde sahnelerde çok rol aldı. Tiyatro oyunculuğu yapan ve stand-up gösterileri yapan güzel oyuncu çok başarılı. Buse Sinem İren’in sosyal medyada da takipçisi oldukça fazla. Sosyal Medya’da sürekli komik videolar paylaşmakta. Hayranlarını güldürmektedir. Buse Sinem İren Çocuklar Duymasın dizisine ayrı bir renk katacak. Başarılı oyuncu Bkm de gösteriler yapmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2018