Çocuktan Al Haberi Sunucusu Neden Değişti Yeni Sunucu Kim Oldu?

Çocuktan Al Haberi Sunucusu Neden Değişti Yeni Sunucu Kim Oldu?… Çocuktan Al Haberi programı artık Evrim Akın ile özdeşleşmiş bir program. Ancak programla ilgili bir haber geldi. Biliyoruz ki Çocuktan Al Haberi programında çocuklar yer alıyor. Çocuklar sorular soruluyor. Bu soruların cevaplarını doğru tahmin eden yarışmacılar puan alıyorlar.

Bu yarışma da önemli olan ve kazanmayı sağlayan durum çocukları tanımak ve cevapları tahmin etmek. Çocuktan Al Haberi programında çocuklar yer aldığı için program yaz aylarında yayınlanıyor. Yani çocukların anaokulları veya okulları tatil olduğu zaman bu programa devam edebilirler. Bu yüzden de Çocuktan Al Haberi programı sadece tatil dönemlerinde yayınlanacaktır. En yakın zaman olan 15 tatil de Çocuktan Al Haberi programı yeni bölümleri ile ekrana gelecek.

Show TV kanalın genel müdürü Suavi Doğan Çocuktan Al Haberi yarışmasının bu sezon ocak veya şubat ayında başlayacağını söyledi. Ancak programının sunucusunun değişeceğini de belirtti. 2 sezondur programı sunan Evrim Akın’ın yerini geçtiğimiz haftalarda doğum yapan Doğa Rutkay’ın alacağını açıkladı.

Çocuktan Al Haberi programının sunucusu Evrim Akın Neden Yok Değişti Doğa Rutkay Oldu?

Çocuktan Al Haberi programında Evrim Akın artık yok. Ama neden? Şimdilik Evrim Akın’dan ayrılık yönünde bir açıklama gelmedi ancak ayrıldığını kanal genel müdüründen öğrenmiş bulunuyoruz. Çocuktan Al Haberi programı Ocak ve şubat yani 15 tatilde yayınlanmaya başladığında programı sunacak isim belli oldu. Çocuktan Al Haberi programının yeni sunucusu Doğa Rutkay oldu.

Çocuktan Al Haberi Yeni Sunucusu Doğa Rutkay Kimdir Bilgileri

Doğa Rutkay 1978 Ankara doğumludur. İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Özel tiyatrolarda oyunculuk yaptı. Gece söyleşi programı yaptı. Adı da Doğayla Gece Yarısı. 1998 yılında Çiçeği Büyütmek adlı filmde rol aldı. 1999 yılında da Çağan Irmak imzalı Günaydın İstanbul Kardeş dizisinde oynadı. 2001 yılında Aşkım Aşkım dizisinde Mehmet Ali Erbil ve Emel Sayın ile oynadı. Bu dizi ile tanındı .

Ardından Pembe Patikler dizisinde rol aldı. 2009 yılında Doğa Rutkay Dersimiz Atatürk filminde rol aldı. Card Finans reklamlarında rol aldı. 2014 yılında Kerimcan Kamal ile evlendi. 18 Temmuz da İkiz bebekleri doğdu. Mutlu çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Doğa Rutkay Çocuktan Al Haberi programını sizce Evrim Akın gibi eğlenceli sunabilir mi yoksa daha mı güzel bir program olacak? Yorumlarınız nelerdir aşağı yazabilirsiniz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çocuktan Al Haberi Sunucusu Neden Değişti Yeni Sunucu Kim Oldu? (4 Yorum)

  1. Evrim akın gibi şakacı espirili komedyen baktıkça ayni evrim akin gibi olsun sanki evrim akının yerine geçmiş gibi olsun

    • Evrim akın gibi şakacı espirili komedyen baktıkça ayni evrim akin gibi olsun sanki evrim akının yerine geçmiş gibi olsun
      Bide yeni çocuklarda gelsin yazın başlasın seviyorum bu programı

Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2018