Çocuktan Al Haberi Yılbaşı Özel Ünlüler Konukları Kimler Video

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Çocuktan Al Haberi Yılbaşı Özel Ünlüler Konukları Kimler Video konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Çocuktan Al Haberi Yılbaşı Özel Ünlüler Konukları Kimler Video hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Çocuktan Al Haberi Yılbaşı Özel Ünlüler Konukları Kimler Video… Çocuktan Al Haberi programı yılbaşı özel programı ile ekranlara gelecek. Showtv bu yılbaşında çok farklı bir şekilde program yapıyor. Normalde eğlence programı şarkılar olur kanallarda. Ama bu sezon Show tv nin en çok beğenilen programı Çocuktan Al Haberi oldu.

Güzelliği yakışıklılığı tatlılığı ile akıl küpü miniklerimiz hepimizin kalbini çaldı. Yemek tarifleri ile Ebrar dan Çakıl Taşı Nisan’a, İkizler den Dadaş’a Çiroz Efe’ye hepsi kendi tarzıyla sevdirmesi başardı. Çocuktan Al Haberinde bu sefer yılbaşı özel programı yayınlanacak. Yılbaşı olur da ünlüsüz olur mu? Olmaz tabi ki… Ünlülerin konuk olduğu çok farklı bir Çocuktan Al Haberi Yılbaşı Özel ile geliyor.

Yılbaşında Çocuktan Al Haberi programına kimler konuk olacak? Yılmaz Morgül, Safiye Soyman ve Faik Öztürk, Burak Kut, Özlem Yıldız, Sahrap Soysal, Sefa Doğanay, Aynur Aydın ve Aydın Kurtoğlu. Programda Burat Kut ve Arda düet yapacak. Faik Öztürk  ve Çitos Efeyle yerlerde yuvarlanıyor. Böyle eğlenceli şekilde yılbaşına girip tüm sene eğlenmeniz dileğiyle..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2017