Çok güzel hareketler bunlar oyuncuları kimlerdir?

Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak Oyuncular Kimler Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor? 2008-2011 yılları arasında yayınlanan Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı BKM Mutfak yapımı olan programda yeni oyunculuğa başlayan isimlerin tiyatro ve skeç gösterilerini izliyorduk. Çok Güzel Hareketler Bunlar programında rol alan ve şimdi her yerde rol alan sunuculuk ve oyunculuk yapan oyuncular yer alıyor.

Çocuk Güzel Hareketler Bunlar programı 3 yıl hayatımızda kaldı. Kanal D ekranlarında yayınlandı. Bu süreçte çok sevildi. Hıyarlı Baba, Havuçlu Anne, Ersinin ıslığı hep akıllarımızda kalan Bkm Çok Güzel Hareketler Bunlar skeçleri ve tiplemeleri. Çok Güzel Hareketler Bunlar programında önceki sezon bitti gitti artık. 2011 yılından beri yaz sezonlarında hala eski bölümleri yayınlanıyor Tv8 ve Kanal d de. Ancak artık yeni sezon zamanı geldi.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak adıyla yeni oyuncularla ekran macerasına yakında başlayabilir. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak 17 Kasımda BKM Mutfak’ta ilk gösterisini yaptı. Bkm Mutfak’ta ki ilk gösterisini yapan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak’ı izlemeye giden Acun Ilıcalı ve TV8 genel müdürü Aslı Yaşaroğlu’nun yaptığı açıklamalar umut verici oldu.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak programı ne zaman başlayacak? Yazın ara sıra Uniq İstanbul’da BKM Mutfak’ta gençlerle tiyatroda çalışırken görülen Yılmaz Erdoğan’ın ne hazırladığı ortaya çıktı. Acun Ilıcalı ve TV8’in genel müdürü Aslı Yaşaroğlu’yla Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak’ı izlemeye gitmişler ve yeni kadrosunu beğenmişler anlaşılan.  Acun Ilıcalı şöyle açıklama yaptı: “Mizah tarzlarını çok beğendim, kahkahalarla güldük” dedi…

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak gösterisinde yine Eski ÇGHB’ın da olduğu gibi Yılmaz Erdoğan oyunları ve oyuncuları yönlendiren isim olarak koltukta yerini alıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak gösterisinden memnun ayrılan Acun Ilıcal BKM ile konuştuklarını da söyledi. Yani anlaşma sağlanırsa Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak gösterisini TV8 ekranlarında izleyebiliriz.

Fenomen komedi programı Çok Güzel Hareketler Bunlar sahnelere geri dönüyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, 2008-2011 yılları arasında Kanal D’de 4 sezon ekranlara gelen yapım, Yılmaz Erdoğan’ın önderliği ve BKM Mutfak’ın yeni öğrencileriyle ilk kez 17 Kasım’da İstanbul Komedi Festivali kapsamında sahneye çıkacak.

Yılmaz Erdoğan iki yıldır yeni bir ekip çıkarmak için çalışıyordu. Yeni ekibi oluşturmak için binlerce kişi başvurdu. Başvuran kişiler birçok sınavdan geçtiler. Sınavlardan geçen 35 kişi ile Yılmaz Erdoğan ve Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak kurulmuş oldu.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak oyuncuları kimler olacak? Fragmanında oyuncuları görüldü ancak isimleri bilgileri şuan yer almıyor. Yeni bilgilerle konumuzu güncelleyeceğiz.

10 Şubat’ta yayınlanacak olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinin bir üyesi olan Hilmi Deler kimdir? Hilmi Deler ve diğer oyuncular hakkında çok fazla bilgi yer almıyor. Çok güzel hareketler bunlar 2. kuşak yayınlandıkça meşhur olacakları için bilgiler artacaktır:)

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2 AHMET HİLMİ DELER KİMDİR?

16 Nisan’da doğdu. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak ekibinde rol alacaktır. Hilmi Deler Beşiktaş taraftarıdır. İstanbul’da yaşamaktadır.  Genç oyuncu hakkında bilgiler geldikçe konumuza eklenecektir.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2 AYKUT ÖZTÜRK KİMDİR?

Çok Güzel Hareketler Bunlar programının 2. kuşak bölümlerinde yeni oyuncular katılıyor. Bu oyunculardan birisi de Aykut Öztürk. Aykut Öztürk hakkında sosyal medya hesaplarına ulaştık. Aykut Öztürk twitter hesabı; https://twitter.com/aykutoztrk Vimeo hesabı; https://vimeo.com/aykutozturk

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK ENGİN DEMİRCİOĞLU KİMDİR?

8 Nisan 1982 Bursa doğumludur. Almanya da yüksek lisans yapan oyuncu, Sadri Alışık Tiyatrosu’nda tiyatro eğitimi almıştır. Neden Tarkovski Olamıyorum filminde ve Kiraz Mevsimi dizilerinde rol almıştır. Bunun yanında da Çok Özel Diyaloglar,Küçük Adam Ne Oldu Sana ve Binbir Gece Diyalogları oyunlarında oynamıştır. Şimdi de  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de oyunculuk yapmaktadır.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK METİN PİHLİS KİMDİR?

Metin Pihlis bir sosyal medya fenomenidir. Bu sezonda da Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak programında sahne alacaktır. Yeni bilgiler geldikçe konumuz güncellenecektir.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK YASİN ÇAM KİMDİR?

5 Eylül 1986 İstanbul doğumlu olan Yasin Çam Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Finans mezunudur. Letgo, Crispi gibi reklam filmlerinde rol almış farklı saç tipiyle hemen dikkat çekmektedir. 2015 yılında da Hesapta Aşk filmi ile tanınmıştır. Yüksek Sosyete ve Nerdesin Birader dizilerinde rol almıştır. Kıvırcık saçlarıyla dikkat çeken oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın yöneteceği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak oyuncu kadrosunda olacak.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK EVLİYA AYKAN KİMDİR?

1992 doğumlu Evliya Aykan Kazım Karabekir Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nden mezundur. 2010 yılında Kanlı Düğün ve Çıplak Kral oyunlarında oynamıştır. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde rol aldı. 2018 Gülizar dizisinin ardından Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de oyunculuk yapacaktır.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK CİHAN TALAY KİMDİR?

24 Aralık 1985 İstanbul doğumlu olan Cihan Talay Güldür Güldür Show’da yapmış olduğu stand up gösterileri ile tanındı. Açık Mikrofon isimli komedi programında görev almıştır. Şimdi de Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de oynayacaktır. Stand up yapması da ona büyük avantaj sağlayacaktır.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK OZAN YİĞİT KİMDİR?

Ozan Yiğit Ankara doğumlu. Ozak Yiğit bu sezon Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin oyuncu kadrosunda yer alacak. Ozan Yiğit oyuncu hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK SAFA SARI KİMDİR?

Safa Sarı Ordu doğumludur. 2013 yılında Yetenek Sizsiniz’e katıldı. Komedi oyunculuk performansı ile finale kadar çıktı. Final gösterisi ile yönetmenlerin dikkatini çekti ve Biri Bana Baba Dedi adlı dizide rol almıştır. 3 Adam programının skeçlerinde yer almıştır ve 2019’da Yılmaz Erdoğan’ın ‘Organize İşler: Sazan Sarmalı’ filminde Naim Kulunç karakterine hayat vermiştir. Şimdi de  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin oyuncu kadrosunda bulunmaktadır.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK EDA NUR HANCI KİMDİR?

2015 yılında yayınlanan Acı Aşk dizisi ile ilk oyunculuk tecrübesini yaşamıştır. Galatasaray Üniversitesi’nde okumaktadır. 2017 yılında da Miss Turkey yarışmasına katılmıştır. Tiyatro oyunculuğu, oyun çevirmenliği yaptı. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak programında rol alacaktır.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK ECEM SENA BAYIR KİMDİR?

Ecem Sena Bayır’ın ilk oyunculuk tecrübesi olacaktır. Bu yüzden de oyuncu hakkında çok bilgi yer almıyor. Güzel oyuncunun instagram hesabı https://www.instagram.com/ecisin/

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK HAMZA YAZICI KİMDİR?

Hamza Yazıcı 1992 yılında Hatay’da doğdu. 2015 Polis Akademisi Alaturka filminde rol almıştır. Çılgın Kamp ve Piyasadan Büyük Alacağımız Var ve Kolonya Cumhuriyeti filmlerinde rol almıştır. Güldür Güldür programına da katılan Hamza Yazıcı şimdi de Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK GÜRHAN ALTUNDAŞAR KİMDİR?

1984 doğumlu olan Gürhan Altundaşar 2012 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. 2012 Bir Kurşun Deliğine Kaç İnsan Sığar ve 2015 yılında oynadığı Şato oyununda sahne almıştır.Oyuncu Merve Dizdar ile evlidir.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK GÖZDE ŞENCAN KİMDİR?

Gözde Şencan 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Anadolu Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nden mezun olmuştur. Kuşlar ve Cimri gibi oyunlarda rol almıştır. Şimdi de Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak’ta rol alacaktır.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK EZGİ ÖZYÜREKOĞLU KİMDİR?

Ezgi Özyürekoğlu Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak programında oyunculuk yapacaktır. Kendisi hakkında bilgiler geldikçe konumuza ekleyeceğiz.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK BEGÜM ÇAĞLA TAŞKIN KİMDİR?

1987 Bursa’da doğdu. Begüm Çağla Taşkın 2010 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Ekonomi Bölümü okumuştur. 2013 yılında Ziverbey Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin Konservatuvar/Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Sevgili Doktor, Onikinci Gece, Nehir, ve Kim Korkar Hain Kurttan tiyatro oyunlarında rol aldı. Çilek Zamanı, Eleni ile Aret, Evelina, DEÜ GSF Film Tasarımı ve Yönetmenliği 2. Sınıf Film Kurgusu Dersi Klip Çalışması, filmlerinde ve Turkcell, İstikbal Mobilya, Findeks, Shell, Nef ve Odeabank reklam filmlerinde rol aldı. İleri derecede İngilizce ve İspanyolca bilmektedir.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2. KUŞAK BATUHAN SOYASLAN KİMDİR?

1992 yılında İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun olan oyuncu Tiyatro Avare ile sahnelerde rol almıştır. Gözyaşı Hırsızları kitabını yazmıştır. Deneyimli tiyatro oyuncusudur. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çok güzel hareketler bunlar oyuncuları kimlerdir? (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2019