Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak Oyuncular Kimler Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak Oyuncular Kimler Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak Oyuncular Kimler Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak Oyuncular Kimler Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor? 2008-2011 yılları arasında yayınlanan Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı BKM Mutfak yapımı olan programda yeni oyunculuğa başlayan isimlerin tiyatro ve skeç gösterilerini izliyorduk. Çok Güzel Hareketler Bunlar programında rol alan ve şimdi her yerde rol alan sunuculuk ve oyunculuk yapan oyuncular yer alıyor.

Çocuk Güzel Hareketler Bunlar programı 3 yıl hayatımızda kaldı. Kanal D ekranlarında yayınlandı. Bu süreçte çok sevildi. Hıyarlı Baba, Havuçlu Anne, Ersinin ıslığı hep akıllarımızda kalan Bkm Çok Güzel Hareketler Bunlar skeçleri ve tiplemeleri. Çok Güzel Hareketler Bunlar programında önceki sezon bitti gitti artık. 2011 yılından beri yaz sezonlarında hala eski bölümleri yayınlanıyor Tv8 ve Kanal d de. Ancak artık yeni sezon zamanı geldi.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak adıyla yeni oyuncularla ekran macerasına yakında başlayabilir. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak 17 Kasımda BKM Mutfak’ta ilk gösterisini yaptı. Bkm Mutfak’ta ki ilk gösterisini yapan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak’ı izlemeye giden Acun Ilıcalı ve TV8 genel müdürü Aslı Yaşaroğlu’nun yaptığı açıklamalar umut verici oldu.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak programı ne zaman başlayacak? Yazın ara sıra Uniq İstanbul’da BKM Mutfak’ta gençlerle tiyatroda çalışırken görülen Yılmaz Erdoğan’ın ne hazırladığı ortaya çıktı. Acun Ilıcalı ve TV8’in genel müdürü Aslı Yaşaroğlu’yla Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak’ı izlemeye gitmişler ve yeni kadrosunu beğenmişler anlaşılan.  Acun Ilıcalı şöyle açıklama yaptı: “Mizah tarzlarını çok beğendim, kahkahalarla güldük” dedi…

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak gösterisinde yine Eski ÇGHB’ın da olduğu gibi Yılmaz Erdoğan oyunları ve oyuncuları yönlendiren isim olarak koltukta yerini alıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak gösterisinden memnun ayrılan Acun Ilıcal BKM ile konuştuklarını da söyledi. Yani anlaşma sağlanırsa Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak gösterisini TV8 ekranlarında izleyebiliriz.

Fenomen komedi programı Çok Güzel Hareketler Bunlar sahnelere geri dönüyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, 2008-2011 yılları arasında Kanal D’de 4 sezon ekranlara gelen yapım, Yılmaz Erdoğan’ın önderliği ve BKM Mutfak’ın yeni öğrencileriyle ilk kez 17 Kasım’da İstanbul Komedi Festivali kapsamında sahneye çıkacak.

Yılmaz Erdoğan iki yıldır yeni bir ekip çıkarmak için çalışıyordu. Yeni ekibi oluşturmak için binlerce kişi başvurdu. Başvuran kişiler birçok sınavdan geçtiler. Sınavlardan geçen 35 kişi ile Yılmaz Erdoğan ve Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak kurulmuş oldu.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak oyuncuları kimler olacak? Fragmanında oyuncuları görüldü ancak isimleri bilgileri şuan yer almıyor. Yeni bilgilerle konumuzu güncelleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2018