Çok Tatlı Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Final mi Oldu?

Çok Tatlı isimli çocuklara yönelik yarışma programı oldukça keyifli başlamıştı ancak geçen günler gösterdi ki Sunucusu Buse Varol biraz daha deneyim kazanmalı daha iyi bir sunuş yapabilme kabiliyeti kazanmalı. Alişanın eşi olarak tanıdığımız Buse Varol Kanal D de ekrana gelen Çok Tatlı programı ile cumartesi günleri ekrana geliyordu.

Ancak ilk haftalar geçtikten sonra görüldü ki Çok Tatlı çok uzun ömürlü bir program olmayacak gibi. Neden derseniz Buse Varol tamam iyi güzel kız ama iyi bir sunucu değil bana göre.. Konuşmak ve iyi bir sunucu olmak için değilde dizilerde oynamak için daha verimli sanki. Dememiz o ki Bu iş Buse Varola göre değil, çok zayıf kalmış sunumda..

Bu yüzden Çok Tatlı programından bekleneni bulamadı Kanal D. İlk bölümleri ile merak ettiğimiz Çok Tatlı yarışması çocukları eğlendirmenin ötesine geçip iyi reyting alabilecek bir pozisyona gelemedi hiç.. Bu yüzden ömrünün uzun olacağını düşünmüyoruz biz. Çok Tatlı kısa süre sonra erken final kararı alıp sona erecek gibi görünüyor..

Çok Tatlı çocuk programı neden bitti final mi yaptı

Çok Tatlı Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Final mi Oldu?

Aslında Çok Tatlı programı Bitti mi Çok Tatlı Buse Varol Neden Yok, Çok Tatlı Niçin Yayınlanmıyor, Kanal D Çok Tatlı Final mi Oldu? gibi soruları yakın zamanda sizlerden duyacak gibiyiz. Çünkü program ilk haftalardan beri çok düşük reytingler aldığı için daha fazla dayanamayıp eldeki stok bölümler bitince erken final yaparak ekrana veda edecektir.

Kanal D Çok Tatlı varmı yokmu bitti final mi yaptı

Dediğimiz gibi Buse Varol biraz daha pişmeli, sunuculuk konusunda yol almalı, ayrıca program formatı da çok hızlı ilerlemediği için insan bakarken usanıyor adeta. O yüzden Buse varoldan kaynaklanmasa da daha kaliteli programları izleyici görmek istiyor. Çok Tatlı bitti mi bitecek mi Çok Tatlı programı kanal D varmı yok mu sorularını soracağımız zaman bilin ki yarışma sona erdi.. Sizce Çok Tatlı programı başarılı mı? Buse Varolun sunumunu beğendiniz mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çok Tatlı Bitti mi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Final mi Oldu? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2018