Çok Tatlı Çocuk Programı Yarışma Başvuru Katılım Formu Şartları (Kanal D)

Çok yakında kanal D ekranlarında yep yeni bir çocuk programı başlıyor. Hemde Alişanın eşin Buse Varolun sunumuyla.. Türkiye’nin önde gelen kanallarından biri olan Kanal D’den yaz aylarına neşe saçacak olan “Çok Tatlı!” adında yeni bir yarışma programı geliyor. Çok Tatlı Çocuk Programı Yarışması nasıl olacak kimler katılabilir hepsi burada..

Alişan ile kısa süre önce evlenen çiçeği burnunda evli Buse Varol’un sunumuyla Kanal D de ekranlara gelecek olan yeni çocuk yarışmasının formatı nasıl nasıl bir yarışma olacak diyorsanız hemen yazalım: Anne-babalar çocuklarını ne kadar biliyor tanıyor? Acaba çeşitli durumlarda çocuklarının nasıl davranacağını tahmin edebilecekler mi anne babalar.

Genel manasıyla Minik yarışmacılar ile anne babaları arasındaki uyumu gözler önüne serecek olan Çok Tatlı Çocuk Yarışması birbirinden farklı oyunlardaki performansları ile bir yandan güldürecek bir yandan da çok şaşırtacak. Çocuklar ile anne babaları arasındaki en uyumlu ebeveynlerin kazanacağı yazışmada çok güzel ödüller de var..

Alişan ile kısa süre önce düğünü olan Buse Varol‘un sunuculuğunda yapılacak olan ve herhangi bir şart değil ancak başvuru yapanlar arasında jürinin ve program yapıcıların seçeceği çocukların yarışacağı “Çok Tatlı” Yakında Kanal D’de Başlıyor!

Kanal D Çok Tatlı Yarışma Başvuru Katılım Formu nasıl

Kanal D Çok Tatlı Yarışma Başvuru Katılım Formu

Çok Tatlı Çocuk Programı Yarışma Başvuru Katılım Formu Şartları (Kanal D) sitesinden yapılabilir. Bizler sizler için başvuru formunun örneğini sitemize eklemek istiyoruz. Kanal D Çok Tatlı Yarışma Başvuru Katılım Formu Şartları (Kanal D) den hemen sonra burada sizlerle olacak. Sizlerde yarışmaya başvurmak ve yarışmacı olmak istiyorsanız yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Çok Tatlı çocuk Yarışması Başvuru Katılım

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR? 3 – 7 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR İÇİN BAŞVURU YAPILABİLİR

“ÇOK TATLI!” programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı, video ve fotoğraflar, formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan, Kanal D sorumlu değildir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çok Tatlı Çocuk Programı Yarışma Başvuru Katılım Formu Şartları (Kanal D) (13 Yorum)

  1. Bu yarışmaya katılmayı çok istiyorum.
    Ailemin beni ne kadar tanıdığını merak ediyorum.
    Büyük ödülleri merak ediyorum ve kazanmak istiyorum.

Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018