Çok Tatlı Sunucusu Buse Varol Kimdir Bilgileri Biyografisi

Çok Tatlı Sunucusu Buse Varol Kimdir Bilgileri Biyografisi… Çok Tatlı yarışması çok yakında Kanal D ekranlarınd abaşlıyor. Çok Tatlı programını Buse Varol sunuyor. Çok Tatlı yarışmasında çocuklar var. Ama çocuklar yarışmıyor. Anne babalar çocuklarının davranışlarını tahmin etmeye çalışıyorlar. Anne babalar yarışıyor diyebiliriz yani.

Çok Tatlı yarışması 4 Ağustos cumartesi akşamı saat 20:00 de Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yarışma da çocukların farklı oyun performanslarını izleyecek ve keyifli anlar yaşayacaksınız. Çok Tatlı yarışması sunucusu kimdir?

Çok Tatlı sunucusu Buse Varol Kimdir?

Çok Tatlı programı Buse Varol’u son zamanlarda çok sık gördük. Kendisi Alişan ile evlendi 2018 yılında. Sonrasında hamileliğinin müjdesini verdiler. Buse Varol’un geçmişini öğrenelim biraz. 1990 yılında Manisa’da doğan Buse Varol öğretmenlik bölümü mezunudur. Dershane öğretmenliği yapmıştır bir süre.

2012 Miss Turkey yarışmasına katılır ve yarışmadan sonra mankenlik yapar. Mankenlik yaparken tanınan Buse Varol oyunculuk kariyerine başlar. 2013 yılında Tozlu Yollar dizisi ardından Arka Sokaklar dizisinde rol oynar. Son olarakta Alişan’la tanışmasını sağlayan Dostlar Mahallesi dizisinde rol aldı.

Çok Tatlı programı sunucusu olan Buse Varol’un öğretmenlik mezunu oluşu bu programda ona artı sağlar mı sizce? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Çok Tatlı programına çocuğunuzla birlikte başvurmak ister misiniz? TIKLAYIN…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2018