Çok Tatlı Sunucusu Neden Değişti, Buse Varol Yerine Serhat Kılıç Sunuyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve çocukların aileleri ile katılıp hem eğlendiği hemde yarıştığı sevilen program Çok tatlı sunucusu Alişan’ın karısı Buse Varol programdan ayrıldı ve yerine erkek bir sunucu geldi. Yeni Çok Tatlı sunucusu ise Söz dizisinde Çolak karakteri olan Serhat Kılıç oldu.

Kanal D’nin yeni programlarından biri olan Çok Tatlı programı ve yarışması Buse Varol’un sunumuyla devam ediyor ancak çok düşük reytingler alıyordu. Çiçeği burnunda evli olan Buse Varol daha fazla devam ettiremedi, çünkü oldukça donuk bir sunucu gibi görünüyor ve bu konuda mutlaka deneyim kazanması gerektiğini buradaki yazımızda belirtmiştik ilk bölümlerde >> Çok Tatlı Bitti mi Neden Yok

Çok Tatlı Sunucusu Neden Değişti, Çok Tatlı yarışmasını Buse Varol Yerine Serhat Kılıç Sunuyor

Çok Tatlı Sunucusu Neden Değişti Buse Varol Yerine Serhat Kılıç

“Çok Tatlı”da flaş bir değişiklik yaşandı ve sonunda kanal daha fazla Buse Varol ile devam edemeyeceğini anlayıp daha önce de çocuk programı sunan Seksenlerin Ergün plakçısı Söz dizisinin çolak karakteri olan sevilen sunucu Serhat Kılıç ile programın bundan sonraki bölümlerini sunması için anlaşıldı.

Kanal D ekranlarında Buse Varol’un sunumuyla yayın hayatına başlayan Çok Tatlı yarışması sunucu değiştirdi ve yeni sunucusu Serhat Kılıç oldu. Buse Varol ise çok istekli olsa da henüz bu tarz program sunumları için deneyim kazanması gerektiğini anlamış oldu bu tecrübe ile..

Çok yaylı yarışması Kanal D de kötü başlangıcın ardından gün ve saat değişikliği yaşamış ilk üç bölümüyle hayal kırıklığı yaratıp çok düşük reytingler almıştı. Programda sunucu değişikliği yaşandı, Buse Varol yerini ünlü oyuncu Serhat Kılıç’a devretti. Bakalım Çok Ttalı yeni sunucusu Serhat Kılıç ile nasıl devam edecek.

Çok Tatlı sunucusu neden değişti buse varol hamile mi

“Çok Tatlı” yeni bölümüyle pazar günü 16.30’da Kanal D’de Serhat Kılıç’ın sunumu ile kaldığı yerden devam edecek. Sizce Çok Tatlı Sunucusu Değişti, Buse Varol Yerine Serhat Kılıç Sunuyor olması programı olumlu etkiler mi reytingleri artar mı?

Kanal D’de yayınlanan ‘Çok Tatlı’da sunucu değişikliği yaşandı!
Programın sunucusu Buse Varol’un yerine Serhat Kılıç geldi..

Çok tatlı Buse Varol’un yerine Serhat Kılıç

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çok Tatlı Sunucusu Neden Değişti, Buse Varol Yerine Serhat Kılıç Sunuyor (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2018