Çukur 1 Nisan zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor

Çok sevildi çok tutuldu Zalım şarkısı. Çukur 1 Nisan zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor merak edenler için bu konu.. Çukur 1 Nisan zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı…Çukur dizisinde çalan ne çok sevilen şarkıyı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Çukur dizisinde çalan ve en çok kimin söylediği merak edilen şarkıyı sizlerle paylaşıyoruz. Çukur dizisinde Mahsuni Şerif’in sözlerini yazdığı şarkının bilgileri sizlerle…

Çukur 1 Nisan zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor diye merak edenler: Şarkıyı Ceylan Ertem seslendiriyor..

Çukur 1 Nisan zalım zalım ne olacak benim halım şarkısıGeçtiğimiz sezon Çukur dizisine renk katan şarkılardan birisi olan Zalım şarkısı 2. sezonda 11. bölümde de dizinin en güzel zamanlarından birisi oldu. Çukur dizisi 1 Nisan pazartesi günü çalan zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor diye merak edenler için Ceylan Ertemin söylediğini bir kez daha yazalım ve sizleri bu güzel şarkının sözleri ile baş başa bırakalım:

Çukur da çalan zalım türküsü sözleri;

Dünya Zalimler Dünyası
Giden Zalim Gelen Zalim
İnsanlığın Yüzkarası
Hayvan Gibi Ölen Zalim

Almış Ele Arsızlığı
Baştan Başa Yersizliği
Bilmem Neden Hırsızlığı
Yapan Değil Bilen Zalim

Ben İnsanlar Dargınıyım
Dertlilerin Yorgunuyum
Sanki Felek Vurgunuyum
Bu Halime Gülen Zalim

Sevmem Dünya Muradını
Görenler Görmüş Tadını
Mahzuninin Kanadı
Kırıp Kırıp Yolan Zalim

Çukur 1 Nisan pazartesi zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor diye merak edenler: Şarkıyı Ceylan Ertem söylüyor..

Çukur 1 Nisan zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı aynen 18 Aralık günü de tekrarladı. Çukur 1 Nisan zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı sözleri burada.. Çukur 1 Nisan zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor ve sözleri konusunda sizleri videolu olarak bilgilendirdik, sizlerde lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

YORUMLAR

  1. boyle bir dizi yok ve olamaz ben ali iran nan

  2. Yok böyle güzel bi yorum.

  3. Ceylan Ertem söylüyor.

    1. Hiç bir güzelliği yok şarkının

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.