Çukur 10. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Aralık Yamaç Vuruldu mu?

Sevilerek izlenen Çukur 10. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Aralık Yamaç Vuruldu mu? Çukur dizisi yeni bölümünde Yamaç için çok zor zamanlar gelip çattı. Hem sevdiği kadın Sena hem de babası İdris kaçırıldı. Tüm aile Yamaç’tan görevini yapmasını herkesi kurtarmasını ister. Yamaç bu ağır görevin altından kalkabilecek mi?

Ama Yamaç zekasıyla herkesi şaşırtacaktır yine. Yamaç’ın bu olaya tepkisi de herkesi şaşkına çevirir. Selim Sena’yı kaçırdı ama neden? Yamaç’ı köşeye sıkıştırmak için mi? Diğer taraftan Serdar’ın da babasını kaçırdığı öğrenen Selim foyasını ortaya çıkacak diye korkmaktadır.

Serdarın adamları da Vartolu ve Celasun’u tombalacı da kumarhanede tutmaktadır. Ama Celasun boş durmaz ve oradan kaçmak için planını devreye sokar. Celasunun bu tehlikeli planı kendinin değil ama Karaca’nın yaralanmasına neden olur. Karaca yaralandığını kimseye söyleyemez. Sadece o gizli yerde Celasun’a gösterir yarasını.

Serdar Yamaç’ın pes etmeye niyeti olmadığını görür ve adamlarına Çukur’a saldırmalarını söyler. İdris’in evine de saldırmayı düşünmektedirler. Yamaç’ta Serdar’ın bu planını engellemek için harekete geçer. Çukur da yine kan ve öfke vardır. Bu sefer Sena’da elini kana bulayacak mı?

Çukur dizisi her yeni bölümde merakla ve heyecanla kendini izlettiriyor. Çukur dizisi yeni bölüm özeti ve fragmanı sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Çukur 10. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Aralık Yamaç Vuruldu mu? hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazabilirsiniz aşağı..

Çukur evimiz İdris babamız sloganıyla Vartolu bakın bakalım kimi ölümden kurtarıyor..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur 10. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Aralık Yamaç Vuruldu mu? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2017