Çukur 11. Bölüm Fragmanı Özeti Sena Yamaçtan Ayrılacak Mı?

Çukur 11. Bölüm Fragmanı Özeti Sena Yamaçtan Ayrılacak Mı?…Çukur dizisi 11. bölümde neler olacak?  Yamaç Serdarı vuracakken arkasından gelen Sena’nın çağırmasıyla geri dönmüştü. Bu sırada Serdar’da yerdeki silahı alıp Yamaç’a doğrulttu. Sena Serdarın bu hareketini görünce ateş etti mi? Üç silah bir ateş kim vuruldu? Bu sorunun cevabını yeni bölümün ilk dakikalarında aldık.

Koçovalı hanımları da tehlikededir. Serdar’ın adamları Koçovalı evine saldırı düzenler. Evdeki herkes tedirginken Sultan onları sakinleştirmekle sorumludur. Vartolu yan evde oturduğu için İdris Koçovalı’nın evindeki seslere sakin kalamaz ve tüm adamları ile Koçovalı kadınlarını korumaya geçer. Sultan’ı biri vuracakken son dakika yetişen Vartolu Sultan’ın da hayatını kurtarır.

Karaca’nın vurulduğunu aileden kimse bilmezken Celasun onu kurtarmak için çaba harcıyor. Karaca sağ salim evine dönebilecek mi? Selim de iyice köşeye sıkıştı ve sinirini Serdardan çıkarmaya kararlıdır. Selim Yamaç karşısında zor zamanlar yaşar. Baykal Yamaç’ı köşeye sıkıştırmak ister Yamaç bu anlarda hayatının zor kararlarından birini vermek zorunda kalacaktır.

Çukur dizisinde Sultan Sena’yı karşısına alır ve ağlayarak tüm duygularını anlatır. Sena’ya ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin der. Sena da kararını verir ve Yamaç’a ben gidiyorum der. Acaba Sena Yamaç’ı ve Çukur’u arkadasında bırakıp gidebilecek mi? Çukur dizisi 11. bölümde Sena gidecek mi? Yamaç ne yapacak sorunun cevabını bulacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017