Çukur 12. Bölüm Fragmanı Özeti 15 Ocak Cumali Hapisten Çıktı Mı?

Çukur 12. Bölüm Fragmanı Özeti 15 Ocak Cumali Hapisten Çıktı Mı?… Çukur dizisi yeni bölüm tahminlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Çukur dizisi biliyoruz ki yeni bölümü yılbaşında denk geldiği için bir hafta ara verdi. Yeni bölümleri yayınlanmaya başladı. Sonra olarak Sena da Çukur’dan çıktı gitti.

Sena Yamaç’ta arkasından gelecek ümidiyle güzel bir akşam yemeği masası kurdu onu bekledi. Ama o Yamaç’ı beklerken kapıya gelen sadece Sena’nın bavullarıydı. Ama bavullarını Yamaç değil tabi ki Sultan Hanım gönderdi seçimini yaptı diye.

Peki Yamaç nasıl bir tercih yapacak? Yamaç evet Sena’yı seviyor ancak Çukur’u da bu halde bırakamaz. Vartolu zaten Çukur’un başına geçmeyi planlamışken daha yeni düşmanlarda çıkıyor. Tabi en büyük düşman hala içimizde saklanıyor Selim… Selim’in foyası ne zaman ortaya çıkacak merakla bekliyoruz? Yamaç Selim’e güvenmeye başlayacak mı? Silah çekip kendini vuracak mı diye test yapmıştı ama Selim bu testi geçti malesef.

Çukur dizisi yeni bölümünde İdris Koçovalı’ya bir mektup geliyor hapishaneden. Hapishanede Koçovalı’nın en büyük oğlu olan Cumali yatıyor. Cumali Kahraman’ın ikizi diye söylenmişti ve Cumali olarak yine Mustafa Üstündağ oynayacak denmişti ancak başka bir oyuncu diye yazılar çıktı sosyal medya da.. Çukur dizisi Cumali Kimdir TIKLA öğren..

Çukur dizisinde Cumali de hapisten çıkarsa neler olacak? Yamaç yeni bir otorite savaşı mı verecek? Yoksa Cumali Yamaç’ın yanında mı olacak? Göreceğiz bunları. Çukur dizisi yeni bölümü 15 ocak pazartesi akşamı yayınlanacaktır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.