Çukur 12 Kasımda Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Kim Söylüyor? Cem Adrian

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Çukur 12 Kasımda Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Kim Söylüyor? Cem Adrian konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Çukur 12 Kasımda Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Kim Söylüyor? Cem Adrian hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Çukur 12 Kasımda Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Kim Söylüyor? sözleri müziği burada olacak sizler için ekleyeceğiz. Çukur 12 Kasımda Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme şarkısını Cem Adrian seslendiriyor ve şarkının sözleri geçekten çok güzel aşağı ekliyoruz sizler için.

Çukur 12 Kasımda Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme şarkısını kim seslendiriyor sözleri video klibi:

Çukur 12 Kasımda Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Kim Söylüyor? Cevap: Cem Adrian seslendiriyor. Çukur 12 Kasımda Çalan şarkının adı ise Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme ismiyle bir çok sanatçı tarafından seslendirilmiş olan güzel bir şarkı.. Çukur 12 Kasımda Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme şarkı sözlerini de sizlerle paylaşmak istiyoruz..

Çukur 12 Kasımda Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Kim Söylüyor

Çukur dizisi 12 Kasım 2018 pazartesi Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Şarkısı Sözleri: Cem Adrian

Değmen benim gamlı yaslı gönlüme
Ben bir selvi yardan ayrıldım
Evel bağdan idim dostum bağında
Talan vurdu ayva nardan ayrıldım

Gökyüzünde turna gibi dönende
Baykuş gibi viran yurda konanda
Çok ağladım mecnun gibi çöllerde
Şirin gibi nazlı yardan ayrıldım

Şirin gibi zülfü yardan ayrıldım
Ferhat gibi nazlı yardan ayrıldım

Çukur dizisinde 12 Kasımda Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme şarkısı oldukça güzel ve dizinin gidişatına oldukça uygun oldu. Duygusal bir bölüm izleyen Çukur seyircileri Cem Adrianın seslendirdiği şarkı ile adeta kulaklarının pasını temizlediler. İşte Çukur 12 Kasımda Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme şarkısının video klibi:

Cem Adrian Çukur 12 Kasımda Çalan Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Videosu Youtube

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2018