Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Çukur Dizisi

Çukur 17. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Şubat Vartolu Çukurdan Gidecek mi?

Çukur 17. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Şubat… Çukur dizisi yeni bölümünde neler olacak? Çukur da sorular cevaplarını bulmaya başlıyor. Yamaç uzun zamandır aklını karıştıran soruların cevabını alıyor. Vartolu’nun kardeşi olduğunu biliyor. Vartolu’nun adının aslında Salih olduğunu hayatının gerçeklerini öğreniyor.

İdris Koçovalı artık Vartolu’nun Çukur’dan gitmesini istiyor. Yamaç ise gerçekleri bilmesine rağmen babasının bu tepkisinin üzerine Vartolu ya buradan git yoksa öleceksin diyor. Ama Vartolu Çukur benim hakkım diyerek gitmeyeceğini söylüyor. Ama Yamaç durumun ciddiyetinin farkında Selim bile Vartolu ya senin ya bizim cenazemiz çıkacak git diyor. Ama Vartolu kimseyi dinlemiyor.

Vartolu yıllardır hasretini sürdüğü aşkı Saadet ile uzaklara gidip mutlu bir ömür sürecekken Çukur’da kalıp geçmişi ile hesaplaşmayı tercih ediyor. Koçovalılar ve Vartolu arasında karşılıklı silahlar çekiliyor. Yamaç durumu yumuşatmaya çalışıyor.

Vartolu da artık iyice gözünü karartıyor. Vartolu ben Çukur’da öleceğim son sözüm bu diyor. Bölüm de Vartolu ve Yamaç’ın geceleyin yaptıkları dövüşte çok dikkat çekiyor. Çamurda kavga ediyorlar ve  Vartolu Yamaç’a hiç bir şey bilmiyorsun diyor gitmeyeceğim diyor. Yamaç’ta biliyorum Salih biliyorum babamın oğlu diyor.. İşte bu dakikalar seyircinin aklına kazınacak.

Bunu Görmelisin!  Çukur dizisi 21 Ocak Melek Mosso Keklik gibi alnıma yazılmış bu kara yazı şarkısı

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

2 Yorum Var

2 Comments

  1. Mehtap çelik

    22 Şubat 2018 at 16:12

    Vartolu oyundan çıkardıysanız diziyi bitirin çünkü o olmayınca kimse izlemiyor geçen bölümüde izlemedik ve bu haftadaki bölümüde hiç merak etmiyoruz..nasıl öyle bi oyuncunun çıkmasına izin verirsiniz dizinin hiç tadı kalmadı….

  2. Anonim

    22 Şubat 2018 at 16:11

    Vartolu oyundan çıkardıysanız diziyi bitirin çünkü o olmayınca kimse izlemiyor geçen bölümüde izlemedik ve bu haftadaki bölümüde hiç merak etmiyoruz..nasıl öyle bi oyuncunun çıkmasına izin verirsiniz dizinin hiç tadı kalmadı….

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Çukur Dizisi

To Top