Çukur 17. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Şubat Vartolu Çukurdan Gidecek mi?

Çukur 17. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Şubat… Çukur dizisi yeni bölümünde neler olacak? Çukur da sorular cevaplarını bulmaya başlıyor. Yamaç uzun zamandır aklını karıştıran soruların cevabını alıyor. Vartolu’nun kardeşi olduğunu biliyor. Vartolu’nun adının aslında Salih olduğunu hayatının gerçeklerini öğreniyor.

İdris Koçovalı artık Vartolu’nun Çukur’dan gitmesini istiyor. Yamaç ise gerçekleri bilmesine rağmen babasının bu tepkisinin üzerine Vartolu ya buradan git yoksa öleceksin diyor. Ama Vartolu Çukur benim hakkım diyerek gitmeyeceğini söylüyor. Ama Yamaç durumun ciddiyetinin farkında Selim bile Vartolu ya senin ya bizim cenazemiz çıkacak git diyor. Ama Vartolu kimseyi dinlemiyor.

Vartolu yıllardır hasretini sürdüğü aşkı Saadet ile uzaklara gidip mutlu bir ömür sürecekken Çukur’da kalıp geçmişi ile hesaplaşmayı tercih ediyor. Koçovalılar ve Vartolu arasında karşılıklı silahlar çekiliyor. Yamaç durumu yumuşatmaya çalışıyor.

Vartolu da artık iyice gözünü karartıyor. Vartolu ben Çukur’da öleceğim son sözüm bu diyor. Bölüm de Vartolu ve Yamaç’ın geceleyin yaptıkları dövüşte çok dikkat çekiyor. Çamurda kavga ediyorlar ve  Vartolu Yamaç’a hiç bir şey bilmiyorsun diyor gitmeyeceğim diyor. Yamaç’ta biliyorum Salih biliyorum babamın oğlu diyor.. İşte bu dakikalar seyircinin aklına kazınacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur 17. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Şubat Vartolu Çukurdan Gidecek mi? (2 Yorum)

  1. Vartolu oyundan çıkardıysanız diziyi bitirin çünkü o olmayınca kimse izlemiyor geçen bölümüde izlemedik ve bu haftadaki bölümüde hiç merak etmiyoruz..nasıl öyle bi oyuncunun çıkmasına izin verirsiniz dizinin hiç tadı kalmadı….

  2. Vartolu oyundan çıkardıysanız diziyi bitirin çünkü o olmayınca kimse izlemiyor geçen bölümüde izlemedik ve bu haftadaki bölümüde hiç merak etmiyoruz..nasıl öyle bi oyuncunun çıkmasına izin verirsiniz dizinin hiç tadı kalmadı….

Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2018