Çukur 18. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyosu 26 Şubat Pazartesi Vartolu Dönecek mi?

En merak edilen dizi olan Çukur 18. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyosu 26 Şubat Pazartesi Vartolu Dönecek mi? herkes bunu soruyor. Çukur dizisi 26 Şubat Pazartesi günü 18. bölümde neler olacak neler yaşanacak sizlere kısaca bilgiler vermek istiyorum. 26 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak olan 18.bölüm fragmanı ve özeti dizihaberi. TV sitemizde sizlerle buluşmaya devam edecek. Çukur dizisinde oldukça zorlu bir dönem başladı.

Vartolunun öldü zannedilerek ortadan kaldırılması sonrasında acaba Onu koruyan ve kollayan Yamaç üvey de olsa kardeşinin ölmesine kıyamayan ve onu çukurdan uzaklaştırmak isteyen Yamaç vartoluya nereye sakladı Vartolu ne zaman ortaya çıkacak oldukça merak ediliyor. Çukur 18. Bölüm Özetinde Vartolu olacak mı geri dönecek mi 26 Şubatta izleyeceğiz yeni bölümünde Çukurda sürprizler devam edecek.

Bununla beraber Çukur Mahallesi’ndeki toz ve uyuşturucu ticaretini engellemek için mahalleye gönderilen Emrah polis çukur dizisine yeni bir renk kattı, belalı ve oldukça psikopat bir tip olan Emrah komiser karakteri çukur Mahallesi’nde yapılan toz esrar ve uyuşturucu gibi maddelerin imalatını durdurmak hem vartolunun hem de koçovalıların tekerine taş koymak için gönderilmiş bir emniyet mensubu aynı zamanda yamaçın eşi olan Sena Hanımın da abisi oluyor kendisi.

Çukur dizisi 18. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyosu 26 Şubat Pazartesi Vartolu Dönecek mi?

Peki bundan sonra neler olacak Yamaç ve Sena çukurdaki hayatlarına nasıl devam edecekler. İdris koçovalı ve Yamaç koçovalı çukur Mahallesi’ndeki işlerine sekte koyan Emrah komisere nasıl bir yaptırım uygulayacaklar oldukça merak ediliyor. Ancak her şeyden önce asıl merak edilen konu ise Vartolu çukura ne zaman dönecek Vartolu gerçekten öldü mü Vartolu neden dizide gözükmüyor gibi sorular herkesin ilgisini ve merakını celbediyor.

Bu arada vartolunun ortadan kaybolmasıyla birlikte beyefendi de vartolunun gerçekten öldüğünü zannettiği ve Selime daha fazla görev vermeye ve Selim’in de yakın çevresindeki bazı insanları  kaybedeceği imasında bulunarak  ona da Gözdağı verdi. Ancak Beyefendinin oğlu olan bir avukat olarak dizide rol alan Nazım isimli oyuncunun Kısa bir süre sonra Yamaç tarafından çözüleceği aşikar. Çünkü Aliço takip etti ve bazı olayları çözmeye başladı.

Vartolu diziye dönene kadar Celasun mu yoksa Medet mi diğer çocukları toparlayacak merak edilirken Medet yaptığı konuşma ile herkesi bir arada tutmanın yollarını aramış ve kendilerine dokunulmamak üzere bir süre daha çukurda kalacaklarına söylemiştir.

Bu sırada vartolunun nerede saklandığı Yamaç tarafından  nereye gönderildi oldukça merak ediliyor. Belki de Vartolu bir yolunu buldu ve kendisine yeni bir Ordu hazırlamaya başladı bile. Çukur dizisinin 18. bölümünde yaşanacak gelişmeleri daha detaylı bir şekilde sitemizden öğrenebilirsiniz. 26 Şubat Pazartesi günü ekranlara  gelecek olan Çukur 18. bölüm fragmanı ve özeti dizihaberi.tv de sizlerle buluşacak.

Bu arada çatlak Polis amiri Emrah Çukur mahallesinde kimseyi bırakmadı. İdris Koçovalı dahil herkesi gözaltına alan Emrah Komiser oldukça hareketli zamanlar yaşatırken Senaya yaptığı güzel sürprizle merhaba dedi ve onu ağlatmaya yetti. Hani büklüm büklüm şarkısıyla Senaya geldiğini belli eden Emrah Çukur dizisinde çok konuşulmaya devam edecek görünüyor..

Sizler de yorum ve görüşleriniz de çukur dizisinin 18. bölüm fragmanı ve özeti hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur 18. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyosu 26 Şubat Pazartesi Vartolu Dönecek mi? (6 Yorum)

  1. Vartoluydu diziye duygu veren güldüren hüzünlendiren bu geçen bölüm çok sıradandı vartolu boşluğu doldurulamaz

  2. Dizideki tum karekterler sahaneydi taaa ki bu diziye taze kan diye getirdiginiz komisere kadar davranislari berbat boyle komiser mi olur yahu

  3. komiser artış.hal ve hareketlerini beğenmedim. özellikle meslektaşına trafik memuruna yaptıkları

Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2018