Çukur 19. bölüm fragmanı özeti ve tüyoları 5 Mart Pazartesi

Çukur dizisi 19. bölüm fragmanı ve özeti ile kaldığı yerden Show TV ekranlarında 5 Mart pazartesi günü ekrana gelmeye devam edecek. Son bölüm oldukça heyecanlı oldu özellikle yamacın vartolunun yanına giderek abisi Selim’in ölmesi sonrasında ilk öldüreceği kişinin vartolu olduğunu söyledi ve Selim’in yaşaması için dua etmesi gerektiğini söylemişti. Çukur 19. bölüm fragmanı özeti ve tüyoları 5 Mart Pazartesi kaldığı yerden devam edecek.

Dizide işler iyice karıştı, Öncelikle Emrah amirden başlamak gerekirse bütün çukur halkını emniyete götürmüş ve orada sorguya almak istemişti. Ancak çukur görüldüğünden daha büyüktü ve bu yüzden birçok kişi gözaltına alındıktan sonra gözaltına alınan ve çukurda yaşayan bütün insanlar oraya çeşitli suçlar işleyerek gitmeye başladılar ve emniyetin içi adeta adam kaynadı. Bu yüzden Emniyet Müdür Yardımcısı Emrah amire kızarak sen ne yaptığını zannediyorsun deyip onu azarladı.

Biz şimdiye kadar Emrah amiri sadece Sena’nın abisi olarak tanıyorduk ama aynı zamanda geri planda ki mafyanın lideri olan Beyefendinin de has adamı olduğunu öğrendik. Hatta beyefendi Emrah amire oğlum diye sarıldı. Peki Emrah Amir gerçekten Beyefendinin oğlu mu yoksa oğlu yerine koyduğu birisi mi bu soru ileriki haftalarda kesinlik kazanacak.

Çukur dizisi 19. bölüm fragmanı ve özeti ve çeşitli tüyoları da vermek istiyoruz. Sena ile Emrah Amir Aslında üvey Kardeşler ve beyefendi Sena’nın annesini daha sonra almış yani Öz oğlu Emrah. Diğer yandan vartolunun adeta hapishane hayatı yaşadığı çukur Mahallesi’nin derinliklerindeki ambarda Vartolu son olarak Medetin Yamaçı vurayım derken abisi Selim’i vurmasıyla birlikte Yamaç vartolunun yanına giderek onu öldürmek için kafasına silah dayamış Medetin abisini öldürdüğünü ve hastanede olduğunu,  Selim’in ölmesi durumunda kendisini mutlaka öldüreceğini söylemiştir. Ancak selim kalp atışları dursa da hayata yeniden dönecek dönmese de zaten Yamaç Vartoluyu vuramayacak.

Bu arada İdris de paşadan öğrendikleri sonrasında vartolunun kendi oğlu olduğundan emin olmuş, her Ne kadar büyük oğlunu vurduğu için ona kızgın olsa ve nefret etse de onun da oğlu olmasından dolayı kendi pişmanlıkları ile baş başa kalmıştır. Vartonun yamacın elinde esir olması Önümüzdeki hafta işin renginin değişeceğini gösteriyor Çünkü Vartolu artık özgürlüğüne kavuşacak ve Çukur Mahallesine geri dönecek.

Çukur 19. bölüm fragmanı özeti ve tüyoları 5 Mart Pazartesi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2018