ÇUKUR 2.SEZON 29. BÖLÜM FRAGMANININ ANALİZİ TANITIMI NELER OLACAK?

ÇUKUR 2.SEZON 29. BÖLÜM FRAGMANININ ANALİZİ TANITIMI NELER OLACAK?

Cumali ve Vartolu Sadettin ölecek mi?


Evet senaryoda büyük bir değişim olacak hepimiz bunun bilincindeyiz. Büyük bir geçiş dönemindeyiz. Cumali’nin kaçırılması ile ilgili Yamaç nasıl bir pozisyon alacak? Nasıl bir yol izleyecek? Vartolu yaptığı bu hareket sonrası neler olacak? Yoksa Cumali yada Vartolu Sadettin ölecek mi? Bizim düşüncemiz Vartolu’nun yaptığı hareket yerinde bir hareket biliyoruz ki dizideki ön plandaki karakterler gururlarından kesinlikle ödün verip altta kalmazlar birbirleri için canlarını feda etmekten kaçınmazlar. Konumuza dönecek olursak yamaç bu durum karşısında acaba ne yapacak bence tüm enerjisini konsantrasyonunu çukura verecek kardeşlerini kurtarmak için elinden gelen herşeyi yapacak. Peki bu bölümde ölüm var mı? Bence bu bölümde ölüm var ve Vartolu Sadettin ve Cumali Koçavalı arasında ölüm gidip gidip gelecek sonunda kim ölecek yada ölümün kıyısından dönecek hepimiz bu bölümde göreceğiz.

Cumali karakteri diziye bomba gibi girmesine rağmen biraz sanki geri plana atılıyor gibi geldi bize ölüme daha yakın olan karakter sanki Cumali gibi görünüyor. Önümüzdeki bölümde Uluç bey yine göz önüne çıkacak ve yavaş yavaş artık bir yerlerden pot kırmaya başlayacak. Damla’nın şuanda almış olduğu pozisyondan habersiz olması ileri ki dönemlerde  Damla’nın tamamiyle çukur tarafına geçmesini sağlayacak gibi.

ÇUKUR DA YÜZÜKLÜ ADAM KİM? TİMSAL CELİL ÖLECEK Mİ?


Cumali konusunda fragmanda gördüğümüz konuyla alakalı Yamaç çok büyük bir hamle yapacak ve inanılmaz derecede bizler bu bölümde inanılmaz derecede keyif alacağız. Evet 29. bölüm artık yavaş yavaş sonlara doğru hüzünlü olacak ve bizleri düşündüren , üzen bir sahne yer alacak bu sahneyi de zaten sizler tahmin edebiliyorsunuz. Yeni bölüm fotoğraflarına baktığımız zaman büyük bir operasyonun gerçekleştiğini tahmin edebiliyoruz Yücel’in özellikle yeni bölüme damga vurması bekleniyor. Ne kadar saçma görünse de Yücel yüzüklü adam olarak piyasada dolanıyor. Peki ya Timsal Celil nası bir karakterdir bizce biran önce ölmeli ve diziden ayrılmalı çünkü çok zıt bir karakter uyumsuz bir şekilde ilerleyen planları var ve çok cahil bir tipi var bu yüzden yeni bölümde daha güçlü sağlam bir karakter bekliyoruz düşmanda olsa… Bu bölümde hüzünlü bir vurulma hüzünlü bir sahne bizleri bekliyor olacak.


ÇUKUR 2. SEON 29.BÖLÜM 2. FRAGMANI

ÇUKUR 2. SEON 29.BÖLÜM  FRAGMANI


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2019