Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Çukur Dizisi

Çukur 2. Yeni Sezon Nerede Çekiliyor, Çukur Mahallesi Balat Neresi?

Çukur dizisi 2. sezon çekimleri başladı. Çekimleri başlanan dizinin de eylül ortasında ekranlarda yeni bölümleri ile yayınlanması bekleniyor. Çukur dizisi 2. sezon çekimleri nerede yapılıyor? Çukur hayranları oyuncuları görmek için nereye gitmelidir? Çukur mahallesi nerede nasıl gidilir hepsi burada sizin için hazırlanacak..

Çukur dizisi 2. sezonunda farklı bir Çukur izleyeceğiz. yani Salih Saadetle birlikte mutlu bir ömür için Tokat Erbaa’ya gitti ancak kötü adamlar onu da bırakmadı. Tüm Çukur ailesinin Koçovalıların hayatına göz diken bu düşmanlar kim? Çukur dizisi yeni sezonunda diziye yeni oyuncularda dahil oldu. Yeni oyuncular Çukur’a gelen kötü adamları yani Karakuzular’ı canlandıracaklar.

Çukur dizisinde bir de Cumali vardı. Önceki sezonda adı geçen Cumali ve Selim’in oğlu Akın hapishaneden çıkıyor ve Yamaç’ın bu sezonki en büyük yardımcıları oluyor. Selim’in oğlu Selim gibi hain olmaz umarız! Çukur dizisine yeni katılan oyuncularla yeni bir savaş başlamış oluyor. Önceki sezon Beyefendi’ye karşı verilen savaş bitti bu sefer de Karakuzular geldi.

Çukur’e ele geçirmek ve Koçovalıları silmek isteyen Karakuzular kimdir? Karakuzular Çetesini dizi de canlandıran oyuncular Çeto ve Mahsun olacak. Çeto’yu canlandıran isim Erkan avcı olurken Mahsun’u da canlandıran oyuncunun Berkay Ateş olması bekleniyor.

Bunu Görmelisin!  Çukur dizisi 21 Ocak Melek Mosso Keklik gibi alnıma yazılmış bu kara yazı şarkısı

Çukur dizisi 2. sezonu yeni oyuncuları ile çekimlerine başlandı. Çukur dizisi 2. sezonu çekimleri nerede yapılıyor? İstanbul’da hangi semtte? Çukur dizisi 2. sezonu çekimleri İstanbul Balat’ta gerçekleşiyor. İstanbul Balat Nerede ve nasıl bir yer?

Çukur 2. Yeni Sezon Nerede Çekiliyor, Çukur Mahallesi Balat Neresi?

Çukur dizisi 2. sezonu Balat’ta gerçekleşiyor. Balat İstanbul’un en otantik semtlerinden birisi. Fotoğraf çekmek isteyenlerin ilk uğradıkları yer burası oluyor. İstanbul’un eski kokusunu alabileceğiniz bir yer Balat. Balat İstanbul’da Fener ve Ayvansaray arasında kalıyor. Uğrayıp Çukur oyuncuları ile fotoğraf çekenler yorumda bizlerle paylaşabilir.

Şimdi 2. sezonu başlayacak olan Çukur dizisinin çukur mahallesi en çok merak edilen yerdi. Bu sezonda Karakuzuların diziye dahil olması ile Çukurun önemi bir kat daha arttı. İşte Çukurun neresi olduğunu en güzel anlatan VideO:

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Çukur Dizisi

To Top