Çukur 20. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyosu 12 Mart İdris Vartolunun Yaşadığını Öğrendi Mi?

Çukur 20. Bölüm Fragmanı 12 Mart İdris Vartolunun Yaşadığını Öğrendi Mi?… Çukur dizisinde Medet Beyefendinin oyununa gelip Yamaç’a silah çekti. Ama Selim Yamaç’ın önüne geçti ve Selim vuruldu. hastanede yatarken bir şekilde Vartolu’nun tutulduğu yere gitti ona silah çekti ve eğer Selim ölürse Seni de öldürürüm dedi. Ama babasının bir oğlunu da o öldüremedi.

Çukur dizisi 20. bölümünde İdris Vartolu’nun yani oğlunun öldüğünü düşünüyor ve büyük suçluluk yaşıyor. İdris Vartolu’nun yani oğlunun ölmediğini ne zaman anlayacak? Çukur dizisi 20. bölümde Medet’in oyuna gelmesini Yamaç ortaya çıkardı ve  bunun hesabını soracak.

Çukur da Beyefendi ve Yamaç ilk kez karşı karşıya gelip hesaplaşıyorlar. Beyefendi elini kuvvetlendirmeye devam ediyor. İstanbul’a gelen Emrah Komiser Beyefendi için neler yapacak?  Emrah Amir İstanbula Beyefendinin isteği üzerine geldi. Sena’nın üvey abisi bakalım ona ne kötülükler yapacak? Sena Yamaç’a Emrah’ın abisi olduğunu söyleyecek mi?

Çukur dizisi 20. bölümünde Yamaç Vartolu yerine ölen gencin acısını vicdan azabını çeker.  Vartolu ortaya ne zaman çıkacak? Bundan sonra Yamaç ve Vartolu birlikte Beyefendi’ye karşı birlikte savaşacak mı? Yoksa Beyefendi Emrah ile birlikte Çukur’u ele mi geçirecek? Çukur dizisi 20. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=Fbyv5I8sVe4

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Mart 2018