Çukur 21. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Mart Yamaç Baykal Kapışması

Çukur 21. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Mart günü neler olacak Vartolu mahalleye geri döndü babası İdrise karşı neden durdu. Haleyi öldüren Beyefendinin sırada kimi öldüreceği merak konusu oldu. Hedef yamaç ama öncesinde kim ölecek? Çukur 21. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Mart pazartesi tüyolarında yaşanacaklar hepsi burada sizlere sunulacak. Aliçonun da sürprizi var..

Çukur 21. Bölüm Fragmanı Özeti 19 Mart…Çukur dizisi yeni bölümünde Vartolu İdris’e meydan okuyor. İdris Vartolu’nun Çukur’dan gitmesini istiyor. Eğer bayramdan bayrama gelirsen belki saçını okşarım elimi öpersin diyor. Ama kalıp kral olmak istiyorsan sana oğlum demem diyor. Bu sözleri Salih’e çok dokunuyor. Bu zamana kadar baba hasreti çekip ondan destek görmeyi beklerken İdris yine sana oğlum demem dedi.

Yamaç Baykal’ın Beyefendi olduğunu çözü ve bunun hesabını soracaktır. Yamaç adamlarına talimat veriyor ve ava çıkıyoruz diyerek durum ciddiyetini anlatmıştır. Baykal da gözünü kararttı. Artık her şey ortaya çıktı bu yüzden herkes silahlarını çekti. Nazım da Baykal’ı durdurmaya çalışıyor. Ama Baykal Beyefendi kesinlikle kimsenin sözünü dinlemez.

Aliço her şeyi hissedip gidelim buradan diyor.  Aliço ve Hale’de tehlike altında mı? Sena’nın annesi ise neden Sena’yı sevmiyor. Bu sır açıklanacak mı? Yamaç artık Baykal’ın yaptıklaırna katlanamıyor. Yamaç sinir krizi geçiriyor silahı alıp gidiyor. Ancak adamları onu yere yatırıp ancak sakinleştiriyorlar.

Çukur’un son bölümdeki sahnesindeki Vartolu sözleri seyirciyi gözyaşlarına boğdu. Vartolu kendisi ile konuşmaya gelen İdris Koçovalı’ya her şeyi anlatıyor. Vartolu;  Bir gece dayanamadım Allah’a dua ettim. Allah’ım ya benim canımı al ya da dedemin bitsin artık bu çile.

Nerden bilebilirdim ki çocukların duasının kabul olduğunu. O geceden sonra bir daha öyle dua edemedim ben. Ben zannediyorum ki dedem ölünde her şey bitecek. Meğer her şey yeni başlıyormuş. Komşular geldi bir kaç gün yemek getirdi sonra o da kesildi. Dediler ki seni alıp yurda götürecekler. Bekledim kimse gelmedi.

Vartolu artık Çukur’da tehdit olarak değilde İdris’in oğlu olarak mı yer alacak? Yamaç ve Vartolu bir olup Baykal Bey’i alt edebilirler mi dersiniz?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.