Çukur 24. Bölüm Sultan Ana (Perihan Savaş) Vuruldu Öldü mü Diziden Çıktı mı?

Her bölümü birbirinden heyecanlı olan Çukur dizisinin yeni bölümünde neler olacak Nedret kocasının intikamı için Vartoluya silah çekmişti ama aralarındaki arbede sırasında silahlar patlar.. Nedret vuruldu mu silahtan çıkan kurşunla yoksa vurulan yaralanan Sultan hanım mı olacak? Yeni 24. bölümü ile Çukur merak konusu oldu..

Çukur dizisi 24. Bölüm Nedret ve Sultan Ana Vuruldu Öldü mü Diziden Çıktı mı?

Çukur dizisinin 24. bölümünde 9 Nisan Pazartesi günü neler yaşanacak neler olacak merak edilirken iş yine vartolunun sırtına kalacak gibi görünüyor. birçok olayda ihalenin vartoluya kaldığı gibi bu son olayda da suçlu yine Vartolu olacak, Nedret elinde silahla vartolunun kapısına dayanmıştı önceki bölümde.

Nedret silahını ateşlemek için hamle yaparken Medet araya girer bu arbede sırasında silah patlar. Emin olamadık ancak fragman da anladığımız kadarıyla Nedret bu arbede sırasında vurulmayacak, daha sonra Sultan Hanım’ın  vurulduğunu karnından yediği kurşunla yaralandığını görüyoruz. Peki Sultan Hanım diziden çıkacak mı vuruldu mu ölecek mi gibi sorular akıllara takılıyor.


Çukur dizisinin 24. bölümü 9 Nisan pazartesi günü Show TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek dizide Vartolu ile arbede sırasında medetin de müdahalesiyle yaralandığını düşündüğümüz Sultan Hanım’ın yine Vartolunun nedeniyle vurulduğu anlaşılıyor ve Yaman artık bu son olsun kesinlikle mahalleyi terk et gibi konuşuyor Vartoluya. Sizce neler olacak aşağı yorumunuzu yazın aşağıya..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2018