Çukur 26 Kasım zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor

Çukur 26 Kasım zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor Hakkında detaylı bilgiler:

Çukur 26 Kasım zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı…Çukur dizisinde çalan ne çok sevilen şarkıyı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Çukur dizisinde çalan ve en çok kimin söylediği merak edilen şarkıyı sizlerle paylaşıyoruz. Çukur dizisinde Mahsuni Şerif’in sözlerini yazdığı şarkının bilgileri sizlerle…

Çukur 26 Kasım zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor diye merak edenler: Şarkıyı Ceylan Ertem seslendiriyor..

Geçtiğimiz sezon Çukur dizisine renk katan şarkılardan birisi olan Zalım şarkısı 2. sezonda 11. bölümde de dizinin en güzel zamanlarından birisi oldu. Çukur dizisi 26 Kasım pazartesi günü çalan zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor diye merak edenler için Ceylan Ertemin söylediğini bir kez daha yazalım ve sizleri bu güzel şarkının sözleri ile baş başa bırakalım:

Çukur da çalan zalım türküsü sözleri;

Dünya Zalimler Dünyası
Giden Zalim Gelen Zalim
İnsanlığın Yüzkarası
Hayvan Gibi Ölen Zalim

Almış Ele Arsızlığı
Baştan Başa Yersizliği
Bilmem Neden Hırsızlığı
Yapan Değil Bilen Zalim

Ben İnsanlar Dargınıyım
Dertlilerin Yorgunuyum
Sanki Felek Vurgunuyum
Bu Halime Gülen Zalim

Sevmem Dünya Muradını
Görenler Görmüş Tadını
Mahzuninin Kanadı
Kırıp Kırıp Yolan Zalim

Çukur 26 Kasım pazartesi zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor diye merak edenler: Şarkıyı Ceylan Ertem söylüyor..

Çukur 26 Kasım zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı aynen 18 Aralık günü de tekrarladı. Çukur 26 Kasım zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı sözleri burada.. Çukur 26 Kasım zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor ve sözleri konusunda sizleri videolu olarak bilgilendirdik, sizlerde lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur 26 Kasım zalım zalım ne olacak benim halım şarkısı kim söylüyor (5 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2018