Çukur 3. sezon 1. bölüm fragmanı analizi tüyoları..

Çukur 3. sezon 1. bölüm fragmanı analizi tüyoları..

Ekranların sevilen fenomen dizisi Çukur‘da final bölümünde yine nefesler tutuldu izleyicilerini ekrana kilitledi muhteşem bir finalle ekranlara ara verdi. Peki yeni sezonda Çukur’da neler olacak Akın Koçovalı Çukur‘un karanlık yüzümü? İdris ölecek mi? Yamaç öldü mü? gelin hep beraber inceleyelim…

Show Tv‘nin Pazartesi 20.00’da  büyük bir ilgi ile izlenen Çukur dizisi finale adım adım ilerlediği günlerde cezaevin den çıkarak Çukur‘un muhteşem kadrosuna dahil olan  Burak Dadak Akın‘ın hayat verdiği Akın Koçavalı karakteri için Çukur‘un karanık yüzü olacak ifadeleri kullanılmıştı Akın Koçavalı için bu kullanılan karanlık yüzü olacak ifadesi o zamanlar gizemli olacak olarak yorumlansa da gördüğümüz üzere Akın Koçavalı cezaevinden çıktığı andan itibaren asi genç Çukur‘a bela getirmiştir.

Çukur‘da sezon finalinde yer yerinden oynamıştı intikam peşinde olan Yücel İdris‘i vuracak İdris Koçavalı bu kurşun sonucunda hayatını kaybedecek. Azer ve Yücel birbirlerine girecek Azer kardeşini vuranın Yücel olduğunu öğrenecek ve yer yerinden  oynayacaktır.

Çukur 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Çukur dizisi yapımcılığını Ay Yapım üstlenirken başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu gibi isimler yer alıyor. Çukur dizisi 2.Sezon finali ile 27. Mayıs Pazartesi günü Show Tv ekranlarında Çukur fenomenleri ile kısa süreliğine vedalaştı. Çukur’un 67. sezon finali bölümünün ardından Çukur dizisinin 3. Sezon 1 Bölümü ile ne zaman ekranlara geleceği merak konusu oldu. Çukur dizisi 3. Sezonu ile Eylül ayında Çukur dizisi fenomenleri ile tekrar buluşacak henüz Eylül ayının kaçıncı günü ekranlara kavuşacağı açıklanmayan Çukur dizisinin Eylül ayı ortalarında ekranlarda olacağı tahmin ediliyor.

Çukur Dizisi Sezon Finalinde Neler Yaşandı ?

Geçtiğimiz günlerde ekranlara gelen Çukur dizisi 2. Sezon 34. Bölümü ile sezon finali yapmıştı. Çukur’da ortalığa saçılan siyah zarflar Koçovalı erkeklerini plan yapmaya iterken Koçovalı kadınlarının kafasına dayanan silahlar ise yeni bir çatışmanın zeminini hazırladı. Koçavalı‘lar başta olmak üzere  Çukur‘un tüm çocukları Çukur‘a düşman olan herkes için bir plan yapar ve hepsine ayrı ayrı saldıraya geçerler. Bu arada cezaevinden çıkan Akın’ın babasına isyanı dizide ki heycanı daha da arttırmıştır.

Çukur‘un Yamaç‘ı uzun uğraşlarının ardından Yücel‘i bulur Yücel ile karşı karşıya gelen Yamaç Yücel‘in bu zamana kadar yaptığı her şeyi biriktirmiştir ve karşılaşmada Yücel‘in boynuna düşen borç çok ağırdır. Akın ise bu sırada öfke ile hain planlar peşindedir. Yamaç’ın deftere çizdiği planı hafızasına atan Akın bu sayede Yücel’i buldu. Yücel’in yanına alevlerin içine dalan Akın birlikte çalışmayı teklif etti. Çukur’un başına geçme karşılığında tüm Koçovalıları vereceğini söyleyen Akın, Yücel’den kabul yanıtını alınca zincirleri keserek onu kurtardı. Koçavalı’ların hepsinin cezaevine girmesi ile meydan Akın‘a kalır Akın ise uzun zamandır hayalini kurduğu İdris‘in yerine geçer.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019