Çukur 3. Sezon 2019 2020 Diziye Yeni Giren ve Çıkan Oyuncular Kimler

yorumsuz
157 izlendi

Çukur 3. Sezon 2019 2020 Diziye Yeni Giren ve Çıkan Oyuncular Kimler? Çukur dizisi 2019 yılı sezon finalini Haziran ayında yaptı. Yeni sezonda yayınlanmaya başlanmak üzere bir süre ekranlara ara verdi. Yeni sezona başlamasına iki ay var ancak yeni sezona dair tüyolar gelmeye başladı. Çukur dizisi yeni sezonda diziye dahil olacak ve diziden çıkacak oyuncular belli olmaya başladı.

Çukur dizisi Ay Yapım yapımcılığında yayınlanan dizinin yönetmenliğini Sinan Öztürk yaparken başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili yer alıyor. Çukur dizisi Show TV ekranlarında 2 sezondur yayınlanıyordu. Reytinglerde başarılı devam ettiği için yeni sezon onayını aldı. Çukur dizisi 3. sezon onayını aldı.

Çukur 2. Sezonda farklı bir formatla daha doğrusu farklı düşmanlarla karşılaşmıştık. Çukur dizisi yeni sezonunda Karakuzular vardı. Mahsun ve Çeto’nun başında olduğu çete Çukur’u ele geçirmişti. Bu sezon sonunda doğru artık Karakuzular son buldu. Karakuzuların başında yer alan Mahsun ve Çeto’da ölerek diziye veda etmişti. Ancak bu sezon Çukur dizisine veda eden sadece onlar olmadı.

Çukur dizisi 2. sezonunda önceki sezonda olduğu gibi diziden çıkan çok oldu. Çukur dizisi 2. sezon sonunda diziden ayrılan isimler; Mahsun, Çeto, Sena, İdris Koçovalı.

Bunu Gördün mü>>  15 Nisan Çukurda Çalan Çukurun Dibi Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor (Ahmet Tetik)

Çukur dizisi 3. sezonu 2019 eylül ayında başlayacak. Çukur dizisine yeni sezonda yeni isimler katılacak. Bu isimler eğer katılırsa çok farklı bir dizi olarak çıkacak karşımıza Çukur. Çukur dizisi 3. sezonunda katılması muhtemel oyuncular; Sinem Kobal, Kaan urgancıoğlu, Hakan Kurtaş, Rojda Demirer ve Çağan Atakan Arslan.

Çukur Dizisi Sinem Kobal Kimdir? Hangi Rolde Oynayacak?

Sinem Kobal 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Sinem Kobal daha okula başlamadan bale eğitimi aldı. Uzun yıllar baleyle uğraştı. Dormen Tiyatrosuna katıldı ve ilk kez 13 yaşında Dadı dizisinde rol aldı. Lise Defteri, Selena, Arka Sokaklar, Küçük Sırlar, İstanbulun Kızları, Gönül İşleri,Analar ve Anneler, Yüz Yüze ve Hakan Muhafız dizilerinde rol aldı.

Çukur Dizisi Kaan Urgancıoğlu Kimdir? Hangi Rolde Oynayacak?

Kaan Urgancıoğlu 1981 İzmir doğumlu. Üniversite okurken diğer taraftan oyunculukla ilgilenmiştir. Yakışıklı oyuncu boyunun uzun oluşu ve yakışıklılığı ile yapımcıların hemen dikkatini çekmektedir. Kaan Urgancıoğlu’nın rol aldığı yapımlar; Karaoğlan, Kampüsistan, Avrupa Yakası, Son Ders Aşk ve Üniversite, Son, A.Ş.K. , Filinta, Kara Sevda dizilerinde rol aldı.

Çukur Dizisi Hakan Kurtaş Kimdir? Hangi Rolde Oynayacak?

Hakan Kurtaş 1988 doğumlu. Tiyatroya ortaokuldan beri ilgilidir. Karikatür çizdi basketbol ile uğraştı. 2010 yılında ilk kez tiyatroda yer aldı. 2013 yılında Ulaş Tuna Astepe ve Cem Tunçer ile müzik grubu kurdu. Ezel, Bir Çocuk Sevdim, A.Ş.K., Filinta, Analar ve Anneler, Dolunay, Çarpışma dizilerinde rol aldı.

Bunu Gördün mü>>  15 Nisan Çukurda Çalan Çukurun Dibi Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor (Ahmet Tetik)

Çukur Dizisi Rojda Demirer Kimdir? Hangi Rolde Oynayacak?

Rojda Demirer 1980 doğumludur. 1988 yılından itibaren çocuk tiyatrosu yaptı. 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 2003-2008 yılları arasında Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda kadrolu oyuncu olarak görev almıştır. Melekler Korusun, Elde Var Hayat, Acil Aşk Aranıyor, Kördüğüm, Adı Efsane ve Çarpışma dizilerinde rol aldı.

Çukur dizisinde Rojda Demirer’in hangi rolde oynayacağı şuan belli değil. Bilgileri netleştikçe sizlerle paylaşacağız.

Çukur Dizisi Çağan Atakan Arslan Kimdir? Hangi Rolde Oynayacak?

Avatar Atakan diye bilinen Çağan Atakan Arslan 1989 Sivas doğumludur. Spora basketbol ile başlasa da 17 yaşında vücut geliştirme ile tanışmış ve o andan itibaren bir çok başarıya imza atmıştır. Survivor 2016 ‘ya katılmıştır. Birçok başarısı vardır. Madalyalar kazanmıştır. Avatar Atakan Söz dizisinde rol aldı. Yeni sezonda Çukur dizisinde yer alabilir.

Çukur dizisi 2019 2020 sezonu eylül ayında başlarken diziye yeni oyuncular dahil olacak. Çukur dizisi yeni oyuncularını bu konumuzda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Çukur dizisine hangi rolde katılacaklar tüm bilgiler sizlerle.. Konumuz sürekli yeni bilgilerle güncellenmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2019