Çukur 3. Sezon 2019 Ne Zaman Başlayacak ?

Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen dizisi Çukur 3. Sezon 2019 ne zaman başlayacak ? Aras Bulut İynem’linin başrol oynadığı dizi 2019 Çukur ne zaman başlayacak Eylül’ün hangi haftası ilk bölümü yayınlanacak ? Takipçilerin yakından merak ettiği dizi hakkında kulis bilgileri geldi.

Çukur 3. Sezon 2019 Ne Zaman Başlayacak ?

Çukur 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor 2019

Usta oyuncu Aras Bulut’un oynadığı Çukur dizisi 2019-2020 sezonuna dair önemli açıklamalarda bulundu. Sözlü olarak öğrendiğimiz dizisinin yeni sezonunun başlangıç tarihi herkesi sevindirdi. Sezon finalinde kritik yerde biten dizinin ilk bölümü için yayın tarihi netleşmeye başlıyor. Yine haftanın aynı gününde yayınlanacak dizi hakkındaki gelen ilk tüyoları sizlerle paylaşan site olmaktan gurur duyuyoruz.

Çukur 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor 2019

Çukur 2019 Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

İdris Koçovalı ile Yamaç Koçovalı’yı tuzağına düşüren Yücel sadece bir kişinin sağ çıkabileceğini söylemişti. Bunun üzerine silahı eline alan İdris Baba ateşlediği kurşun ile odadan bir canı eksiltti. Herkesin merak ettiği İdris mi öldü yoksa Yamaç mı? Yücel’in oyununu Yamaç bozabilecek mi yoksa oyunu Yücel mi kazanacak ? Merak edilen dizinin sezon finalinden sonra ilk bölümü Çukur 3. sezon ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

Çukur 2019 Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Çukur 3. Sezon İlk Bölüm Tarihi

Yeni bölümü Eylül ayının son haftası başlayacak dizi için çekimler 8. ayda başlayacak. Çekimlerinin zor olduğu dizinin ilk bölümü yayınlandığında 4-5 bölümünü hazır etmeyi planlayan yapımcı firma Çukur 3. sezon ilk bölüm tarihi için aralık vermiş oldu. Eylül ayının son haftası yeni sezon ilk bölümü yayınlanacak. Gelecek tüyoları sizlere iletmeye devam edeceğiz. İki milyondan fazla takipçiye sahip instagram hesabını @cukurdizi tagı ile takip edebilir çıkan ilk haberleri okuyabilirsiniz. Ayrıca denetim ekibi bulunan diziye yorum atabilir yetkili kişiler ile iletişim kurabilirsiniz.

Gelen son bilgiye göre verilen kesin tarih 16 eylül pazartesi olarak belirlendi. Çekimlerine başlanan diziden İdris Koçovalı ayrılacak mı konumuzu okudunuz mu? Yeni sezon fragmanının da eylül başı itibari ile yayınlanacağı müjdesini sizlere ulaştırmak istiyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.

Çukur 3. Sezon İlk Bölüm Tarihi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2019