Çukur 3. Sezon Rap Müzikleri Mero Şarkıları ile Geliyor

Reyting rekortmeni dizi Çukur 3. Sezon rap şarkıları Mero tarafından yapılacak. Avrupa’nın ünlü rap sanatçısı Mero kimdir? Çukur Mero şarkıları ve sözleri nedir? Yeni besteleri ile Çukur dizisine özel rap müzikleri Mero tarafından bestelenecek. Mero Kimdir ?

Çukur 3. Sezon Rap Müzikleri Mero Şarkıları ile Geliyor

Çukur dizisinde çalan rap şarkılar Mero tarafından bestelenecek ve okunacak. Avrupa’nın önemli rap sanatçısı olan henüz 19 yaşında olmasına rağmen çok ciddi takipçi sayısı elde eden Mero Çukur 3. sezon rap şarkı denilince akla gelecek. Ayrıca dizi için yeni şarkılar da besteleyecek. Bunun yanında eski şarkılarına da zaman zaman yer verilecek.

Çukur Dizisinde Çalan Rap Şarkılar

Çukur 3. Sezon Rap Şarkıları ve Sözleri

Mero bir anda Youtube üzerinde trend listesine girdi. Avrupa’nın en çok izlenen youtube videosu olarak başlayan Mero serüveni Türkiye’de devam ediyor. Çukur dizi yapımcılarının teklif götürdüğü Mero 3. sezon rap şarkıları ve sözlerini yine youtube üzerinden yayınlayacak. Ancak yeni şarkılarını dinlemek için Çukur dizisinde yayınlanmasını beklemeniz gerekiyor.

Çukur 3. Sezon Rap Şarkıları ve Sözleri

Mero Kimdir ?

youtube.com/channel/UCeKMrU5GECquXiJl6tnTgPA linkinden Mero’nun Youtube kanalına erişebilirsiniz. Tüm şarkıları kendi kanalında yayınlanmaktadır. 18 Temmuz 2000 yılında Almanya’da doğmuştur. Gerçek adı Enes Meral olan yetenekli Türk rap şarkıları ile Avrupa’yı kasıp kavurmuştur. Alles oder Nix Records Alman müzik şirketi ile çalışmaktadır.

Mero Kimdir ?

Çukur 3. Sezon Çalan Rap Şarkılar

Aras Bulut İynemli’nin baş rolünde oynadığı Çukur dizisinde çalan rap şarkılar geçtiğimiz sezonda büyük ilgi görmüştü. 2019-2020 Çukur dizisi için büyük transfere imza atıldı. Bir anda youtuber üzerinden ünlü olan ve müzik şirketi ile anlaşarak Youtube listelerini alt üst eden rap şarkı ustası Mero Çukur dizisindeki şarkıları söyleyecek. Yeni sezonda daha bol rap şarkı dinleyeceğiz. Çukur yeni sezonda çalan rap şarkıların sözleri ve yorumcusu ise sürpriz popüler isim Mero oldu. Çalışmalar için Türkiye’ye gelen Mero ülkesini çok sevdiğini söyledi.

Çukur 3. Sezon Çalan Rap Şarkılar

Çukur 3. Sezon çalan Rap şarkılar ve sözleri sitemizde anlık olarak yayınlanacaktır. Çukur bölümde çalan şarkı şeklinde arama hanemize yazabilirsiniz. Eksik şarkıların olması durumunda bölüm numarası ile birlikte yorum kısmından yazarsanız en fazla yarım saat içerisinde alakalı şarkıyı sitemizde bulabilirsiniz.

Çukur Dizisinde Çalan Şarkıları Kim Söylüyor
zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. karaca seni beyeniyorum başarıların devamını diyorum azerle çok yakişıyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.