Çukur 3. sezonda neler olacak. 30. bölüm özeti 31. bölüm analizi , tüyoları ve fragmanı!

Çukur 3. sezonda neler olacak. 30. bölüm özeti 31. bölüm analizi , tüyoları ve fragmanı!

Reyting rekorları kıran Show TV nin fenomen dizisi Çukurda 3. sezonda hangi oyuncular kalacak hangi oyuncular diziden ayrılacak? Cumali 3. sezonda olacak mı?

Yamaç ve Vartolu Sadettin Salih’in Dizide kalacağı kesinleşti. Yanı sıra yan karakterlerden Kemal ve Aliço’da 3. sezonda oynayacağı kesinleşti. Bakalım ilerleyen bölümlerde Çukur dizisinden hangi oyuncular ayrılacak? Çukur dizisine hangi ünlü isimler katılacak?

ÇUKUR 2. SEZON 30. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İdris’in Meliha ile Süleyman Aracılığıyla Yücel’i bulup yamaca söylemesi. Yücel’in Akşın’a melek diyerek meleği cennetine göndermesi, pavyon baskını ve daha fazlası fragmanlardada gördükki bu bölümün ana konusu da bu olaylar içinde gelişiyor.

İlk olarak Yücel’in yüzüklü adam olduğunu anlayan Yamaç çıldırmakla kalmayacak Aliço ile beraber hemen harekete geçecek ve nihayet Yamaç’la Yücel bu bölümde karşı karşıya gelecek. Bu arada Aliço demişken Yücel’in yeni hedefi olacağını sizlerde az çok tahmin etmişsinizdir. Geçtiğimiz bölümde Yücel’in Aliço’ya bıraktığı not bunun sinyalini vermişti. Diğer yandan Akşın’ada Sena’da olduğu gibi çok duygusal bir cenaze töreni düzenlenecek. Akşının cesedine ise yine Aliço’nun sayesinde ulaşılacak. Aliço Yücel’in bıraktığı ipucunu çözerek Akşın’ın bulunmasını sağlayacak. Sena ve Akşın’ın vedasından sonra yeni vedalar devam edecek. Sıradaki isim yada isimleri önümüzdeki yazımızda açıklayacağız.

YENİ HABER >>>  Yasak Elma 52. Bölüm Özeti. 53. Bölüm Fragmanı.

Bu bölümde yine bir kaz kere geçmişe döneceğiz. İdris ve Meliha’nın geçmişlerini hemde Yücel Çeto ve Mahsun’un geçmişlerini izleyeceğiz. Peki Yücel Çeto ve Mahsun’un geçmişleri bize neden gösterilecek bunun sebebi büyük bir ihtimalle Yücel’in kara kuzuları gaza getirmesi ile alakalı olacak Yücel’de tıpkı Çeto’nun Kara Kuzuları gaza getirdiği gibi geçmişteki bazı olayları kuzulara anlatarak onlar ıda gaza getirecek.

Timsah celil’i kim öldürecek? Çukura katılan yeni isim kim? Selim ölecek mi?

Gelelim pavyon baskınlarına kara kuzuların baskınının yanı sıra koçavalıların karşısına yepyeni bir düşman daha çıkacak. Timsal Celil bildiğimiz gibi diziye konuk oyuncu olarak gelmişti ve ömrünün kısa olacağını söylemiştik. Bu bölümde timsahın ölümü büyük ihtimal gerçekleşecek. Fakat şu ihtimalide akıllardan çıkarmamak gerek Timsah Celil Selim’i Yamaç olarak biliyordu yani Yamaç’a zarar vereyim derken asıl zararı Selim’e verebilir? Timsah Celil’i Kim öldürecek? bu sorunun cevabı da Cumali olacaktır zaten Cumali’nin Timsah Celile Bir sözü vardı. Kendisine yaptığının aynısını ona yapacaktı.

Ve son olarak Çukurda dengeleri değiştirecek bir transfer yapılıyor bu isim belli oldu ancak tam olarak netleştiğinde sizlerle paylaşacağız.

Çukur 2.sezom 31.bölüm fragmanı….

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2019