Çukur 31. Bölüm Fragmanı (28 Mayıs) Neden Çıkmadı Dizi Var mı Yok mu?

En merak edilen sorulardan birisi Çukur 31. Bölüm Fragmanı (28 Mayıs) Neden Çıkmadı Dizi Var mı Yok mu? sorusu oldu.. Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan ve pazartesi günleri büyük bir merakla izlenen çukur dizisinin 30. bölümü 21 Mayıs Pazartesi günü ekrana geldi. Oldukça güzel bir bölümün ardından dizi sona erdikten sonra bir sonraki bölümün yani 31. bölüm fragmanı ön izleme olarak çıkıyordu daha önceki bölümlerde.

Ancak 30. bölüm bittikten sonra çukur dizisinin yeni bölüm kısa tanıtım fragmanı çıkmadı, akıllara 28 Mayıs çukur dizisi var mı yok mu yayınlanacak mı Ne için yok gibi soruları beraberinde getirdi. Çukur dizisi tanıtım fragmanı yayınlanmamış olsa bile Show TV yayın akışında 28 Mayıs Pazartesi günü var gözüküyor ancak fragman çıkmayınca Çukur severler gelecek hafta çukur dizisi var mı yok mu merak etmeye başladılar ve soruları ardarda yönettiler.

30 bölümdür klasikleşen çukur dizisinin yeni bölüm tanıtımı dizi biter bitmez yayınlanıyordu. Ancak bu hafta gördük ki yeni bölümün ilk ön izlemesi Yani ilk tanıtım fragmanı ekrana gelmedi bu da büyük ihtimalle 28 Mayıs Pazartesi günü çukur dizisinin olmayacağını gösteriyor. Çukur dizisi 31. Bölüm Fragmanı (28 Mayıs) çıkmadı?

Sezon finaline 3 bölüm kaldığı için büyük ihtimalle bir ara verecek olan çukur dizisi Önümüzdeki hafta yayınlanıp yayınlanmayacak ileriki günlerde kesinlik kazanacak. ancak görünen o ki çukur dizisi 28 Mayıs Pazartesi günü ekrana gelmeyecek, bir haftalık aranın ardından çukur dizisinin 31. bölümü 4 Haziran Pazartesi günü Show TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.


Merak edenler ve fragmanı neden yayınlanmadı öğrenmek isteyenler için tekrar etmek istiyorum. Çukur 31. Bölüm Fragmanı (28 Mayıs) Neden Çıkmadı Dizi Var mı Yok mu? sorusuna verilecek yanıt bizi her zamanki gibi fragman yayınlamadığı için büyük ihtimalle 28 Mayıs Pazartesi günü ekrana gelmeyecek bir hafta ara veren sonra çukur dizisi 31. bölümü ile 4 Haziran Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek.

Şimdilik vereceğimiz bilgiler bu kadar Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak Bize katılabilirsiniz şimdiden teşekkür ederiz. Çukur 31. Bölüm (28 Mayıs) günü olacak mı yayınlanacak mı? Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Not: Düzeltme, Tv de yayınlanmasa da dizinin ilk ön izlemesi İnternet üzerinden yayınlandı. Yani işin özeti Çukur dizisi büyük bir aksilik olmazsa 28 Mayıs Pazartesi ekrana gelecek. İşte o yayınlanan 31. bölüm tanıtım fragmanı:

Son Dakika: Show tv 7 yıl önceki bir programdan aldığı ceza nedeni ile Çukurun Sezon finaline denk gelen hafta pazartesi akşamı yayın durdurma cezası aldı mahkeme tarafından. Bu yüzden Çukurun mahkeme kararı bozulmaz ise Çukur Sezon finali bir hafta sonra yayınlanacak. Çukur sezon finali neden ertelendi diye merak edenlere duyrulur..

2010-2012 senesinde yayınlanan “Türk Malı” dizisi günümüzde yayınlanan “Çukur” dizisine bela oldu….zamanında türk malı dizisine kesilen ve mahkeme kararlarının ertelenmesi üzerine yine yıllar sonra aynı gün yayınlanan Çukur dizisi de nasibini almış oldu. Türk malı dizisinin bitmesi ve cezanın verilmiş olmasına rağmen uygulanmaması üzerine çukur, 1 hafta yayınlanmayarak 1 hafta geç sezon finali yapacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur 31. Bölüm Fragmanı (28 Mayıs) Neden Çıkmadı Dizi Var mı Yok mu? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2018