Çukur 32.bölüm’de neler oldu. Medet ölecek mi? 33. bölüm fragmanı analizi ve tüyoları!!!

Çukur 32.bölüm’de neler oldu. Medet ölecek mi? 33. bölüm fragmanı analizi ve tüyoları!!!

Show Tv nin fenomen dizisi çukurda bu bölümde Azer fırtınası esecek. Bakalım Cihangir Ceyhan’ın canlandıracağı Azer Kurtuluş’un planı ne olacak? Medet ölecek mi? Yücel ne zaman ölecek? Diziden kimler ayrılacak? hep beraber görelim……

İlk olarak çukurda vedaların devam edeceğini söylemiştik ve 2 koçavalının da diziye veda edeceğini paylaşalım bu isimler erkek koçovalıların arasından olacak kimlerin veda edebileceği ile ilgili analizden de de bundan önceki yazımızda bahsetmiştik okumayanlar mutlaka okusun. Şimdi gelelim çukurun en önemli meselesi haline gelen Azer mevzusuna çukurda artık Azer dönemi başlıyor bu bölümde Azerin koçovalılara vereceği gözdağına izleyeceğizAzerin amacı kardeşinin intikamını almak ve bunun için de kolay kolay çukurdan çıkmayacağını bu bölümde bize gösterecek Hatta koçovalılar ile birlikte Aliço Kemal Metin ve Medet Azer tehlikesi ortadan kaldırmak için adeta seferber olacaklar ancak hiç beklemedikleri bir senaryo ile karşı karşıya kalacaklar Çünkü Azer çukura girmek ile kalmayıp hem koçovalılara hem de çukura karşı unutulmayacak olaylara imza atacak.

Azer Çukur tarafınamı gececek?Bildiğiniz gibi Azeri’n tek derdi kardeşinin intikamını almak yani koçovalılara karşı farklı bir garezi yok ve Yücel ya da Baykal gibi birilerinin piyonu değil durumum bu şekilde olması Azerin ilerleyen bölümlerde saf değiştirebileceğini bir sinyali olmuş Oldu zaten çukura düşman sıfatıyla girenlerin ilerleyen bölümlerde Aslında Kötünün iyisi oldukları ortaya çıkıyor Bunun en sağlam örneğini Mahsul’la görmüştük Azerin’de kendine göre iyi yönleri var Ancak bunu zamanla ortaya çıkacak Çünkü şu an Yücel’in başta Vartolu olmak üzere koçovalıları yaptığı plan sonucunda Azer koçoğullara bir anda düşman oldu Eğer Azerin kardeşi Savaş’ı kimin öldürüldüğü ortaya çıkarsa bu durum Azeri dizideki senaryosunu de etkileyecek fakat durumlar o hale gelene kadar Ortalık çok fena karışacak

Çukur Yücel Ölecek mi?Azer Eğer kardeşinin ölümüne neden olan kişinin Yücel olduğunu bilseydi koçovalılara gösterdiği düşman tavrının aynısını Yücel’ede gösterecekti Bu durum şimdi olmasa bile ilerleyen bölümlerde olacak öte yandan Azer’in uyuşturucu tedarikcisi olması çukuru sıkıntıya düşürebilir zaten İdris’in hiç sevmediği bir iş olanı uyuşturucu işi İdris’e büyük ön yargılara sebep olacak. Fragman da Azeri İdris’le konuşurken Serdar gibi parmağını sallayarak konuştu ve İdris’in dikkati o parmağa gitti yani İdrisi’inde yeni hedefi Azeri parmağını koparmak olacak.

Çukur Celasun Ölecek mi?Öte yandan Yamaç yine Yücel’i elinden kaçırdı ve en başa döndü Celasun’da bu bölümde artık gemileri yakıyor zaten artık kaybedecek bir şey kalmadığı için sağa sola saldırmaya başlıyor. Yamaç her ne kadar Selasun’a dik dur İntikam böyle alınmıyor dese de Celasun artık ipleri kopardığı için Yamac’a açtı ağzını yumdu gözünü aslında bu konuda Celasun haklı yani şimdiye kadar dik durdular ama sonucunda tüm sevdiklerin birer birer kaybettiler ve zaten Yamaç’da patlamaya hazır bir bomba gibi ama Yücel i yakalamak ve onun planlarını etkisiz hale getirmek için sakin kalıp mantıklı düşünmek zorunda. Bu nedenle Celasun’a İntikam böyle alınmıyor diye bir cümle kurdu. Yücel’de Yamaç’ın elinden kurtulur kurtulmaz soluğunu Uluç Reis’in yanında alıyor videoda Uluç reisin biletinin 2 bölüm içinde kesileceğini söylemiştik.

Çukur Uluç Reis ölecekmi ?Bu bölümde Cumali’nin hainlerden birinin Uluç olduğunu öğrendiğini şahit olduk Uluç Reis’in  hain olduğunu sadece Cumali değil kızı Damla’da öğrenecek ve hatta bu durum karşısında Cumali ve Damla’yı çok zorlu bir süreç bekliyor olacak. Öte yandan Cumali intikam alma şovlarına devam edecek Yücel’in kimliği açığa çıktığı için doğal olarak her yerde didik didik aranıyor Yücel’in de artık sonu yaklaştı sezon finaline 4 bölüm kaldı Yücelin diziye vedası son 2 bölüm içerisinde olacak.

Çukur Medet Ölecek mi?Son olarak geçtiğimiz videolarda Aliço ve Kemal’in 3. sezonda da garanti olarak oynayacağının bilgisini vermiştik benzer bomba bir bilgi de Vartolu ve Yamaçla ilgili yeni sezonda Vartolu’nun geçmiş zamandan dostu olan bir karakter diziye dahil olacak. Muhtemelen Bunun sebebi Medet’in  ölecek olması ve onun boşluğunu doldurmak olacak Diğer yandan yamaçın sevgilisi olarak diziye yeni başrol Kadın oyuncusunun da katılacağını söylemiştik..

Çukur 2. sezon 32. bölüm fragmanı yayınlandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2019