Çukur 33. Bölüm Sezon Finalinde Neler Olacak Fragmanı Özeti (11 Haziran)

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Çukurda Sezon Finalinde Neler Olacak Nasıl Bir Final Bekliyor? 11 Haziran pazartesi günü yayınlanacak olan sezon finalinde yer yerinden oynayacak desek abartı olmaz. İdris koçovalı artık son günlerini geçiriyor Çukurun babası olarak, çünkü o kadar çok baba adayı ortaya çıktı ki Koçovalılardan Vartoluya sıra bile gelmiyor desek yeridir..

Çukur 33. Bölüm Sezon Finalinde Neler Olacak Fragmanı Özeti (11 Haziran) pazartesi show tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. 33. Bölümü ile sezon finali yapacak olan dizide Vartolu ince hesaplar peşinde Yamaç ile sırt sırta verirken Selim Avukat Nazım ve Emrah birlikte kurguladıkları Çukurun yeni patronunun bakalım hangi sürprizi yaşayarak kaybedecekler?

Çukur’da sezon finalinde taşlar yerinden oynayacak. Çukurun son bölümünde gerçekten de İdrise karşı başlatılan mücadele had safhaya ulaşacak. Çukurun tamamen elden gitmesi tehlikesiyle karşı karşıya kalacak olan Koçovalılar ne yapacak? Vartolu’nun meydan okuduğu İdris Koçovalı, hayatının en büyük darbesini alacak. Selimin ihaneti herkesi derinden sarsacak.

İdris baba şaşkındır, çünkü Selim’in, Vartolu’yla aynı tarafta olduğunu gören İdris’in kalbi durmak üzeredir, Selime tepkisi büyük merakla beklenecek. Bu sırada mahallede yaşanan beklenmedik bir olay babamın oğlu diye birbirine takılan üvey kardeşler Yamaç ile Vartolu’nun bir arada mücadele etmesine neden olacaktır. Bu birliktelik İdrise güvence mi verecek yoksa kahır mı izleyip göreceğiz..

Çukur 33. Bölüm Sezon Finalinde Koçovalı Ailesi’nde yaşanan mutlu bir gelişme ise herkesin yüzünü güldürecek. Ancak Selim’in babası İdris Koçovalı’ya sunacağı teklif ekran başındakileri şoke ederken Nazım, Emrah, Vartolu ve Selim’in güç birliği karşısında Koçovalılar Çukur’u kurtarmada çaresiz kalacak. Çukur 33. Bölüm Sezon Finali özeti ve fragmanı tüyoları ile tüm detayları sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz.

Çukurda Vartolu tüm tapuları alacak mı merak konusu olurken Selimin hapishanedeki oğlu çıkacak mı izleyip göreceğiz. Celasunun Akşına veda edeceği ve Akşını istemeye gelecek taliplinin başına gelecekler sezon finaline damga vuracak. Çukur Dizisi Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor, Tarihi Belli Oldu mu? sorusuna cevap da sitemizde.. Çukur Dizisi Yeni 2. Sezon Tarihi Belli Oldu?

Çukur 33. Bölüm Sezon Finali fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2018