Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Fragmanı

Çukur 4. Bölüm Fragmanı Özeti Yamaç Sena Ayrıldı mı, Vartolu Yamaç Savaşı

Çukur 4. Bölümde Sena Ayrıldı mı, Vartolu Yamaç Savaşı başladı… Çukur dizisinde Kahraman Koçovalı ilk bölümde ölmüştü. Cenazesi bu bölümde kalkıyor. Sultan Anne ne kadar dik durmaya çalışsa da evladı toprağa verilirken dayanamadı.

Yamaç intikam yemini eder. Artık Çukur’da sözü geçen kişi odur. Vartolu düşmanlarıdır. Ama Yamaç bilmezki hain içlerindedir. Çukur 4. Bölümde Selim bir sefer Vartoluya elini kaptırmıştır. Bu yüzden de artık Vartolunun adamı olmaya mahkumdur.

Vartolu tüm engelleri yok etmeye kararlıdır. Ama Yamaç’ın zekası karşısında da çaresiz kalacaktır. Yamaç sevdiklerini korumak içinde Çukur 4. Bölümde Sena’yı alır ve yanına getirtir. Ama Sultan Anne Sena’dan hiç hoşlanmaz. Sena’yı düzeni bozan biri olarak görür. Gelin kaynana çatışması ilk dakikadan başlar.

Yamaç ve Vartolu karşı karşıya gelir. Artık büyük bir savaşın fitili ateşlenir. Yeni bölümlerde neler olacaktır? Yorumlarınızı ve beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Fragmanı

To Top