Çukur 5. Bölüm Yamaç ve Doğukan Ölecek Mi Araba Uçurumdan Düştü 20 Kasım

Merak ettiğiniz Çukur 5. Bölüm Yamaç ve Doğukan Ölecek Mi Araba Uçurumdan Düştü 20 Kasım konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Çukur 5. Bölüm Yamaç ve Doğukan Ölecek Mi? Çukur dizisi 4. bölümde Yamaç şarkıcı Doğukan’ı polise götürüyordu. Doğukan aslında babasını öldürmedi Vartolunun adamları eve girdi hem parayı aldı hem de babasını öldürdü ancak Doğukan uyuşturucu aldığı için kendisi yaptı zannediyor.

Yamaç’ta onu yurtdışına kaçırmak yerine ikna etti ve polise teslim olmaya gidiyordu. Bu sırada çalan yabancı şarkı için TIKLAYIN…

Yamaç ve DOğukan arabada giderken Doğukan ben babamı öldürdüm diyerek yine sinir krizi geçiriyor ve direksiyonu uçuruma kırıyor. Araba uçurumdan düşüyor. Çukur dizisinde 5. bölümde Yamaç ve Doğukan ölecek mi? Doğukan arabada gözükmüyor muhtemelen o ölmüştür çünkü uçurumun dibindeki arabada yok.

Yamaç tabi ki dizimizin ana kahramanı ölmeyecek ama bundan sonra nasıl hastane sahnesi olacak? Çukur’da şuan en büyük Yamaç’tı. Şimdi ne olacak İdris Koçovalı yine başa mı geçecek?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur 5. Bölüm Yamaç ve Doğukan Ölecek Mi Araba Uçurumdan Düştü 20 Kasım (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2017

Dizi Haberleri