Çukur 6. Bölüm Fragmanı Özeti 27 Kasım Selimin Hain Olduğu Ortaya Çıktı Yakalandı Mı

Çukur dizisi 6. bölüm özeti; Yeni bölümünde Yamaç’ın tüm amacı artık aralarındaki haini bulmaktır. İdris bir hainin olduğuna inanmaz. Çünkü herkesi aileden görür ve aralarından böyle birinin çıkacağına inanmaz. Yamaç babasının hain biri olduğunu söyleyince kanıtlarla gelmesini yoksa karşısına çıkmamasını söylemişti.

İsa’nın hain olduğunu zannederek Yamaç ve İsa büyük bir kavga yaparlar. Ancak İsa sadece bir maşadır. Selim köşeye sıkışmıştır. Yamaç’ın bir şeyler öğrendiğinden tedirgin olur. Çukur dizisinde kadınlar arasında da sürekli bir savaş vardır.

Sultan Koçovalı evde terör estirirken Sena yine aykırı davranmaya devam eder. Çukur’da yeni insanlarla tanışmaya başlayan Sena’da Çukur’un farklı yüzlerini görecektir. Selim çok tedirgindir. Yakalanmamak için bir çok hatalar yapar. Vartolu da mahalleye yerleşmeye başlar. Vartolunun asıl amacı İdris Koçovalı’nın yerine geçmektedir. Ama bu kolay olmayacaktır elbette.

Çukur dizisi 6. bölümde olacakları sizlerle paylaştık. Çukur dizisinde Selim yakalandı mı? Selim’in hain olduğu ortaya çıktı mı?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.