Çukur 7 Mayıs Var mı Yok mu, Çukur 28. bölüm Fragmanı Neden Çıkmadı?

Sevilen dizi Çukur gelecek bölümleri ile de oldukça merak edilen bir yapım. Her hafta dizi biter bitmez Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı çıkıyor ve ilk ön izleme tanıtım fragmanı yayınlanıyordu. Ancak 30 nisan pazartesi günü yayınlanan yeni 27. bölümün bitişinden sonra yeni bölüm tanıtımı yayınlanmadı.

İzleyenler de haklı olarak sormaya başladılar: Çukur dizisi 7 Mayıs pazartesi günü Var mı Yok mu, Çukur 28. bölüm Fragmanı Neden Çıkmadı? 7 Mayısta çukur dizisi olacak mı olmayacak mı tanıtım fragmanı neden yayınlanmadı gibi meraklı sorulara sahne 0lan Show tv den henüz net bir yanıt gelmedi ama hemen aklımıza gelenleri sizlerle paylaşalım.

Çukur dizisi 28. bölüm Fragmanı Neden Çıkmadı?: Normal şartlarda 27. bölüm biter bitmez yeni bölüm tanıtımı yayınlanıyordu. Ancak bu hafta tanıtım fragmanı ekrana gelmedi. izleyenler de haklı olarak Çukur 7 Mayıs Var mı Yok mu neden yok niçin yayınlanmadı diye merak etmeye başladılar. Bizde hemen yanıt verelim..

Çukur 7 Mayıs Var mı Yok mu: Henüz resmi açıklama yapılmasa da bu hafta dizimiz ekrana gelmeyecek. Çukur 28. bölüm 7 mayıs pazartesi günü değil 14 mayıs pazartesi akşamı ekrana gelecek. Böylelikle dizi Ramazan öncesinde bir hafta ara vererek eksik çekimleri tamamlayıp Ramazan ayı boyunca zor olacak çekimleri hazırlayacaklar.

Ancak eğer yetişirse Çukur dizisi 28. bölümü 7 mayıs pazartesi yine de yayınlanabilir. Çünkü dizilerin her biri reyting yarışında diğerini geçmek için fırsat kollarken böylesine keyfi bir ara Çukur dizisinin reytinglerini olumsuz etkileyecek ve en büyük rakibi olan Söz dizisi karşısında geriye düşürecektir. Bu arada Söz dizisi yeni fragman yayınlandı yanı 7 mayısta söz dizisi olacak.

Sonuç olarak şimdilik Çukur dizisinin yeni bölüm tanıtım fragmanı ekrana gelmedi. İzleyicilerde gelecek hafta yani 7 mayıs pazartesi günü Çukur varmı yok mu merak etmeye başladılar.. Dizinin geleceği hakkında kısa açıklamalarda bulunduk. Bakalım neler olacak Çukur yeni bölüm 7 mayısta olacak mı olmayacak mı sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur 7 Mayıs Var mı Yok mu, Çukur 28. bölüm Fragmanı Neden Çıkmadı? (2 Yorum)

    • Vartolusuz asla cukur olma bu hafta vartoluyu gormesekte internete vartolunu eski bolumlerini izleriz cikana kadar

Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2018