Çukur Akın Kimdir? Selim ve Ayşenin Hapisteki Oğlu Akın Kim Olacak?

Çukur dizisinde her geçen gün yeni bir karakter daha beliriyor. Dizinin en son adı duyurulan oyuncusu akın oldu. Akın Selim ve Ayşenin oğlu yani İdris Koçovalının torunu Akın şuanda hapishanede bulunuyor. Hastanede Nedret ve Ayşe konuşurken Ayşe; Ben Selime rağmen giderdim, baksana 17 yaşından küçük oğlum Akın hapiste dedi..

Güncelleme 17 Mayıs 2019

Çukur Akın (Burak Dakak) belli oldu;

Daha önce Diriliş Ertuğrul ve en son Gülperi dizisinde Hasan karakterini canlandıran 98 doğumlu genç oyuncu Burak Dakak Akın olarak Çukur kadrosuna dahil oldu. 1. Sezondan beri Çukur da Akın Koçovalı ismini devamlı duyduk ve herkes Selim’in hapisteki oğlu kim diye merak ediyordu. Akın Koçovalı karakterine Burak Dakak hayat verecek.

Ayşe henüz 17 yaşına gelmemiş olduğunu söylediği Akın‘ın hapiste olmasını Çukurun karanlık tarafı olarak söylerken Akın karakterini ileriki günlerde kimin oynayacağı henüz belli olmadı. Ancak Akın bir süre daha geçtikten sonra diziye iyi bir giriş yapacak ve Babası Selimin ailesine yaptığı ihaneti görecek biri olacak.

Çukur Akın Kimdir? Selim ve Ayşenin Hapisteki Oğlu Akın Kim Olacak?

Çukur Dizisi Selimin Oğlu Akın Koçovalı Kimdir?

Hapisten ne zaman çıkacağı henüz belli olmayan Akın’ın hangi oyuncu tarafından canlandırılacağı belli olunca buraya ekleyeceğiz. Ancak Akın cevval gözü kara biri olacak gibi görünüyor. Eğer babası Selime bişey olursa hapisteki kaçıp Çukura gelebilir ve mahallede kendini gösterebilir. Selim gibi ihaneti marifet sayan biri mi olur yoksa dedesi İdris gibi gözü kara mı olur zamanla göreceğiz.

 

Çukur dizisine 31. bölümde bu hafta 28 Mayıs pazartesi günü yeni bir oyuncu daha dahil oluyor. Şuan hapishane de bulunan Akın, Ayşe ve Selim’in oğludur. Akın karakteri hakkında detaylar elimize ulaşmasa da Akın astım hastasıdır ve sürekli olarak astım ilaçları kullanması gerekiyor ve bu ilaçları da Akın’a İdris Koçovalı temin ediyor.

Çukur Akın rolünü Kim oynayacak? Selim ve Ayşenin oğlu olan Akın yakında dizi severler tarafından görülecek. Bizde sizlere buradan yazacağız Akın hakkındaki bilgileri. Çukur Akın Kimdir, Akın ayşe ve selimin oğludur, şimdilik hapishanededir.. Akın Astım hastasıdır, ilaç kullanarak hayatını devam ettirmekte ve bunu İdris Koçovalı sağlamaktadır. Sizde bu konuda bildiklerinizi yazın lütfen..

Başrollerini Aras Bulut İynemli,Dilan Çiçek Deniz,Ercan Kesal,Perihan Savaş,Erkan Kolçak Köstendil,Kubilay Aka,Alperen Duymaz ve Öner Erkan’ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı,senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor.

Son olarak Sıfır Bir dizisinde rol alan Cihangir Ceyhan diziye Selim’in oğlu Akın Koçovalı rolüyle dahil oldu.

Çukur Dizisi Karakuzular Kimler? 

YORUMLAR

 1. Cihangir ceyhan akin koçavali olurasa yakişmazdi azer olmali

 2. cihangir ceyhan olmali olursa dizi daha cok izlenir

 3. cihangir ceylan olmali ondan baskasi bu rolun hakkini veremez

 4. AKIN KOÇOVALI => BURAK ÇELİK

  BU ŞEKİLDE
  OLACAK

 5. CİO CİO RAHAT OLUN ADAM SIFIR BIR DIZISINDEN BILE AYRILDI NORMAL BIR OLUM GIBI GERCEKLESTİ CIO GIBI SIFIR BIR DIZISINDE USTA BIR OYUNCUYA BU KADAR BASIT BIR OLUM DIREK CUKURA GECECİĞİNİN SINYALLERINI VERMISTIR

 6. AKIN KOCOVALININ ADANA SIFIR BIR KARAKTERINDEKI CIO LAKAPLI OYUNCU CANLANDIRACAKRIR

 7. Kesinlikle cihangir ceylan olmalı

 8. Akın rolünü kim canlandırıcak

 9. Inşallah mert Yazıcıoğlu olur

 10. Tanınmamış bir oyuncu olursa bence daha iyi olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.