Çukur Akın Kimdir? Selim ve Ayşenin Hapisteki Oğlu Akın Kim Olacak?

Çukur dizisinde her geçen gün yeni bir karakter daha beliriyor. Dizinin en son adı duyurulan oyuncusu akın oldu. Akın Selim ve Ayşenin oğlu yani İdris Koçovalının torunu Akın şuanda hapishanede bulunuyor. Hastanede Nedret ve Ayşe konuşurken Ayşe; Ben Selime rağmen giderdim, baksana 17 yaşından küçük oğlum Akın hapiste dedi..

Ayşe henüz 17 yaşına gelmemiş olduğunu söylediği Akın‘ın hapiste olmasını Çukurun karanlık tarafı olarak söylerken Akın karakterini ileriki günlerde kimin oynayacağı henüz belli olmadı. Ancak Akın bir süre daha geçtikten sonra diziye iyi bir giriş yapacak ve Babası Selimin ailesine yaptığı ihaneti görecek biri olacak.

Çukur Akın Kimdir? Selim ve Ayşenin Hapisteki Oğlu Akın Kim Olacak?

Hapisten ne zaman çıkacağı henüz belli olmayan Akın’ın hangi oyuncu tarafından canlandırılacağı belli olunca buraya ekleyeceğiz. Ancak Akın cevval gözü kara biri olacak gibi görünüyor. Eğer babası Selime bişey olursa hapisteki kaçıp Çukura gelebilir ve mahallede kendini gösterebilir. Selim gibi ihaneti marifet sayan biri mi olur yoksa dedesi İdris gibi gözü kara mı olur zamanla göreceğiz.

Çukur dizisine 31. bölümde bu hafta 28 Mayıs pazartesi günü yeni bir oyuncu daha dahil oluyor. Şuan hapishane de bulunan Akın, Ayşe ve Selim’in oğludur. Akın karakteri hakkında detaylar elimize ulaşmasa da Akın astım hastasıdır ve sürekli olarak astım ilaçları kullanması gerekiyor ve bu ilaçları da Akın’a İdris Koçovalı temin ediyor.

Çukur Akın rolünü Kim oynayacak? Selim ve Ayşenin oğlu olan Akın yakında dizi severler tarafından görülecek. Bizde sizlere buradan yazacağız Akın hakkındaki bilgileri. Çukur Akın Kimdir, Akın ayşe ve selimin oğludur, şimdilik hapishanededir.. Akın Astım hastasıdır, ilaç kullanarak hayatını devam ettirmekte ve bunu İdris Koçovalı sağlamaktadır. Sizde bu konuda bildiklerinizi yazın lütfen..

Çukur Dizisinde Saadet Gerçekten Hamile mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Akın Kimdir? Selim ve Ayşenin Hapisteki Oğlu Akın Kim Olacak? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2018