Çukur Akın Koçovalı Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Burak Dakak Kaç Yaşında

Çukur Akın Koçovalı Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Burak Dakak Kaç Yaşında

Çukur Akın Kimdir? Çukur Akın Koçovalı Burak Dakak Kaç Yaşında? gibi sorular Çukur sevenleri tarafından internette yoğun şekilde araştırılmaya başlandı bu yazımızda Çukur’un Akın’ı Burak Dakak hakkında gerçek bilgiler vereceğiz.

Pazartesi günlerinin rekortmen dizisi Çukur da, Akın Koçovalı karakterine hayat verecek oyuncu Burak Dakak oldu, Selim’in cezaevindeki oğlu olarak ismini 2 sezondur duyduğumuz ama merakla beklediğimiz Akın Koçavalı karakteri artık belli oldu. Çukur dizisinde artık Gülperi den tanıdığımız genç oyuncu Burak Dakak Akın Koçavalı karakterine hayat verecek.

Akın Koçavalı (Burak Dakak) Kimdir?

Burak Dakak Gülperi dizisinden tanıdığımız genç oyuncu artık resmi olarak Çukur da, Gülperi dizisinde ki tavırları hal hareketleri ile Çukur daki Yamaç’a yani Aras Bulut İynemli’ye benzetilen genç oyuncu, diziye Akın Koçovalı olarak dahil oldu.

1998 doğumlu olan Burak Dakak, Gülperi dizisinde Hasan karakteri ile çok beğenilmiş ileride iyi işlerde yer alacağının sinyallerini zaten vermişti, Ay Yapım Burak Dakak’ı Akın Koçovalı olarak diziye dahil ederek başarılı bir hamle yapmışlar.

Akın Koçovalı (Burak Dakak) Bilgileri;

Gülperi, Diriliş Ertuğrul gibi projelerde yer alan ve beğenilen genç oyuncu Burak Dakak; 1,68 Boyunda 65 kilo tavır ve mizacı girdiği roller ile Akın Koçovalı karakterine tam yakışacak bir oyuncu. İkizler burcu olan Burak Dakak artık Çukur ekibinde.

21 Yaşında olan Burak, Çukur dizisinin yeni bölümlerinde cezaevinde olan Selim Koçovalı’nın oğlu olarak diziye katılacak, Yamaç’a olan benzerliği ile de dikkat çeken Burak Dakak Çukur dizisine çok yakışacak.

Çukur’a Akın Koçavalı kim oldu? diye merak edenler Gülperi izlemeyenler için Burak Dakak’ın Yamaç ile yanyana bir fotoğrafını koyduk, biz mi benzetiyoruz yoksa gerçekten Çukur’un Akın Koçovalısı Burak Dakak, Yamaç Koçovalı (Aras Bulut İynemli) ye benziyor mu? diziye takip edenlerden yorumlarınızı bekliyoruz.

Çukur Akın karakterine hayat veren Burak Dakak İnstagram Hesabı;

168bin takipçisi olan şuan dizide Akın karakteri ile Çukur’a dahil olduktan sonra 500bini geçeceğini düşündüğümüz Burak Dakak instagram daki paylaşımları ile de beğeni topluyor;

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.