Çukur Akın Ölecek Mi ? 65. Bölüm Yücel Akın’ı Öldürecek mi?

Ceza evinden çıkacak olan Akın’ı dolaşmaya giden Yücel teklifini sunar. Selim’in oğlu akın Yücel ile iş birliği yapacak mı ? Akın kabul etmeyince Yücel kalemini kırdı ve Akını öldürün dedi. Çukur Akın ölecek mi ? 20 mayıs 65. bölümde Yücel Akın’ı öldürecek mi?

Akın Koçovalı olarak ekrana gelen genç oyuncu aslında Akın Koçovalı değil arkadaşlar ceza evinden çıkar çıkmaz Yücel tarafından öldürülen bu genç aslında Akın’ın yerine konulan bir arkadaş herkes Akın haberimizde Burak Dakak’ı gördükten sonra bu arkadaşı görünce şaşırmış olsa da bizde yanlış bilgi olmaz.

Akın Koçovalı Burak Dakak ve Yücel’e yem olarak Akın’ın yerine geçen genç öldürüldü.

Selim’e yani Akın Babasına hastaneden gelen telefon ile Akın’ın öldüğünü duyan Selim Hastanede gerçeği fark edecek ve Akın’ın ölen çocuk olmadığını anlayacaktır.

 

Yücel sinsi planları ile Çukur ailesine acı çektirmeye devam ediyor. Selim’in oğlu Akın bu akşam ceza evinden çıkıyor. Ceza evine gelen Yücel ile iş birliği yapmayı kabul etmeyince Yücel söylediklerine pişman oldu. Evine dönüp Yücel ile görüştüğünü söylemeden önce Akın’ı öldürmesi gerekiyor. Arabada giderken evine gitmesin sabaha çıkmasın Akın’ı cezaevi çıkışında öldürün diye talimat verdi.

Çukur Akın Öldümü

Yücel’in adamları Akın’ı cezaevi çıkışında takip etti. Show Tv’nin reyting dizisi Çukur Akın Ölecek mi ? Diziden ayrılacak mı ? Burak Dakak dizide vurulacak ancak Çukur 65. bölüme bu kadar adrenalin yeterli. Sizlere iyi haberi dizihaberi ailesi olarak biz verelim. Çukur Akın ölmeyecek. En azından 20 mayıs 65. bölümü sağ salim tamamlayacak. Ancak yaptıklarından dolayı Yücel köşeye sıkışmaktadır.

Çukur 20 Mayıs Akın Öldü mü

Yamaç Yücel’i bulabilecek mi? Asıl konu bu. Sezon finalinin bu konu ile bitmesi planlanıyor. Şuan için kulislerden gelen haberler bu doğrultuda. Yeni bilgileri ve gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Çukur 65. bölüm Akın öldü mü diye endişe etmeyin.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.