Çukur Akşın Neden Öldü Diziden Ayrıldı Geri Dönecek Mi

Çukur Akşın Neden Öldü Diziden Ayrıldı Geri Dönecek Mi

Show TV Ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur’un Akşın’ı İlayda Alişan yeni bölüm ile beraber diziden ayrılıyor, Sena dan sonra Akşın’ına da çekilmekte olan ölüm sahnesi ve cenazesi Çukur severleri 29 Nisan Pazartesi günü 30. bölüm ile ekranlara kitleyecek. Çukur Akşın Neden öldü? diziden ayrılmasının sebebi nedir, diziye geri dönecek mi? bu sorular herkesin kafasında olan sorular bunlara cevaplar vereceğiz, öncelikle 29. bölüm de anne ve babasının mezarına giden Akşın artık beni bu dünyada siz kadar çok seven kalmadı diyerek zaten bir bölüm öncesinde diziden ayrılacağının sinyalini vermişti, diziyi takip edenler bilirler bir süredir Akşın dizi de çok geri plan da ve yalnız, kendini yalnız hisseden ve kocası Celasun dan da beklediği ilgiyi göremeyen Akşın Sena’nın ölümü ile duygusal çöküntü içerisine girdi.

29. Bölümde Akşın’a Ne Olmuştu?

Kendini yalnız hisseden Akşın kardeşi annesi ve babasının mezarına giderek onlarla konuşmaya başlamıştı o sırada yeğeni Karaca mezarda onu dinlemiş ve haline üzülerek onu teselli etmeye çalışmıştı. Herkes karaca nın diziden ayrılacağı yönünde haberler yaparken Yüzüklü ortaya çıktı ve Akşın’ı kaçırmıştı. Akşın’ı kaçıran yüzüklü Yücel ile aralarındaki bakışmalardan farklı anlamlar çıkaran izleyicilere kötü haberimiz: AKŞIN ÖLDÜ.

Akşın Neden Öldü?

29 Nisan Pazartesi yayınlanacak olan yeni bölümde Akşın’a bir cenaze sahnesi hazırlanıyor ve diziden ayrılıyor. Dizinin yeni sezonunda bir çok sahnede yalnızlığını ve yaşadığı duygusal çöküntüyü beraber izledik, Akşın’ın ölmesi yeni sezon da sert bir çukur izleyeceğimiz anlamına geliyor. Yücel’in kaçırdığı Akşın bakışlarından bu durumu kabullenmiş olduğunu bir önceki analiz yazımız da yazmıştık. Sena’nın ölümüyle beraber Akşın’a destek olan tek insanın da olmayışı Akşın’ı iyice çaresizliğe itti ve Yücel’in kaçırmasıyla bu durumu kabullenmiş gibi gözüküyor.

Şuan Çukur setinden aldığımız bilgilere göre Sena’nın ölüm sahnesi gibi bir sahne hazırlanıyor ve cenaze sahneleri çekiliyor. İlayda Şahin’e oyunculuk hayatından başarılar dileriz. Sizler de Akşın hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak aktarırsanız memnun oluruz, sizce akşın ölmelimiydi? Celasun ile mutlu bir evliliği olabilir miydi ?

Akşın karakterine hayat veren İlayda Şahin kimdir yazımızı inceleyerek oyuncu hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2019