Çukur Aliço ile Kütüphanede Araştırma Yapan Kız Kim?

Çukur dizisinde 7 mayıs pazartesi günü Aliço ile Kütüphanede Araştırma Yapan Kız Kim? diye çok merak edenler oldu. Bizlerde sizin için bu güzel esmer kızın kim olduğunu amacının ne olduğunu ve neden diziye geldiğini araştırdık. Aliço’nun Kız İle Diyaloğunda önemli detaylar vardı. Kütüphaneye araştırma için gidiyor Aliço ile Kız arasında konuşmalar dikkat çekiyor.

Çukur dizisi yeni bölümde Aliço Meliha ile ilgili gerçeklerin peşindedir. Eski gazetelerin küpürlerini incelemeye başlar ve Kütüphanede görevli bayandan yardım ister. Aliçonun yaptığı Araştırmaya Yardım eden kütüphane görevlisi kızın gercek adı nedir kütüphanedeki Kız Kim Çukurda ?

Aliço sırları çözmek için harekete geçer.. Hale’nin ses kayıtlarının tamamını dinleyen Aliço hiç vakit kaybetmeden, Meliha ile ilgili araştırmalar yapıp, ip uçlarını bulmaya ve biraraya toplamaya çalışıyor. Bunun için kütüphaneye gider ve eski gazetelere ihtiyaç duyar. Aliço çevresindekileri şüphelendirmemek için Giyimini düzeltip, kendini araştırmacı olarak göstererek kütüphaneye girer.

Aliço 1970 li yılların Gazetelerini bir bir incelemeye başlar ve ipuçlarını toplamaya başlar. Gazete baskılarına bakarak Haleden aldığı ipuçlarından Meliha ile ilgili gerçeklere ulaşmak için geçmişi araştırır. Bakalım bu araştırmanın içinde başka neler olacak neler ortaya çıkacak.

Not: Çukur dizisi yeni bölüm sonrasında Aliço ile kütüphaneci kız arasında neler yaşanacak yoksa Haleden sonra yeni bir aşka mı yol alacak Aliço çok merak ediliyor. Aliço ile Kütüphanedeki kız nasıl bir arkadaşlık kuracak yoksa sevgili mi olacaklar? Aliço Haleye olan aşkından sonra kütüphanede kendisine yardımcı olan kız ile arayı bulursa hiç şaşırmam ben. Aliço ileriki bölümlerde Kütüphaneci kıza karşı nasıl bir duygusal tavır sergileyecek izleyip göreceğiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Aliço ile Kütüphanede Araştırma Yapan Kız Kim? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2018