Çukur Aliço Öldü mü? Geri Dönecek mi? Aliço Diziden Ayrılıyor mu? (Ali Çoban)

Çukur Aliço Öldü mü? Geri Dönecek mi? Aliço Diziden Ayrılıyor mu? (Ali Çoban)

20 Mayıs Pazartesi ekrana gelen Çukur da Aliço yani Ali Çoban’ın ölüm sahnesi canlandırıldı ancak bizce Aliço öldü mü? sorusuna tam yanıt verilmedi, kaçamak bir sahne ile ekrana gelen bölümde Aliço öldü ancak, Muallak bir durum söz konusu 2 bölüm önce Aliçoyu arayan babası vardı? Aliço diziden bu şekilde çıkacak olsa neden babası ve birileri Aliçoyu arıyorlardı? Bizce Yamaç patlayan yere gittiğinde Aliço orada değildi son anda kurtarıldı ve kaçırıldı.

3. Sezonda Aliço yu bambaşka bir halde görebiliriz.

Çukur Aliço (Rıza Kocaoğlu) Diziye Geri Dönecek mi?

Daha önce de söylediğimiz gibi Rıza Kocaoğlu’nun instagram dan paylaştığı ALİÇO fotoğrafıyla vedası herkes tarafından diziden ayrıldığı yönünde yorumlandı ancak ALİÇO ya veda eden Rıza Kocaoğlu Çukur dan ayrılmayacaktır.

Dizi ye 3. sezonda büyük ihtimal olarak Ali Çoban olarak geri dönecek ailesi tarafından iyileştirilerek Koçovalılara yardım edecektir. Aliço öldü diye diziye izlemeyi bırakacağını yazan dizi yorumcularına duyrulur Aliço öldü, Ali Çoban geliyor.

Dizinin 33. Bölümünde Aliço Öldü mü? fragmanında bir detay var, Aliço ölecek mi? Sezon finaline 3 bölüm kala diziden Rıza Kocaoğlu veda mı ediyor? Geri gelecek mi? herkesin merak ettiği bu. Aliço yu hedef alan bir sahne var fragmanda herkesin gözünde kaçan bu sahne de Aliçoyu yöneltilmiş bir uzun menzilli bir silah ile Aliço vurularak diziden ayrılıyor mu bizce Ali Çoban ismi ile aranan Aliço diziden sezon finali öncesi ya ayrılacak yada bir ters köşe ile Selim veda edecek bu isimlerden biri yeni sezonda olmayacak bizden söylemesi 20 Mayıs Pazartesi günü bir düğüm daha çözülecek ve bir veda sahnesi daha izleyeceğiz.

Son bölümde ekmeğimdeyim Remzi tarafından kaçırılan Aliço ölecek mi? Aliço dan da uzun mesafeden atış yapan kim? onu arayan bilgisayar başındaki adam aliçonun eski tim arkadaşı mı bu sorular şuan en çok konuşulan sorular.

Yücel sezon sonu finali öncesi Aliçoyu öldürerek Yamaç’a bir sevdiğini daha elinden alıyorum mesajımı gönderecek? yoksa Aliço yani Ali Çobanı arayanlar Aliçoyu kurtabilecek mi? Koçavalılar tarafından kurtarılma ihtimali olmayan Aliçoyu kim kurtaracak, 1. Olasılık Aliço yani Rıza Kocaoğlu diziden ayrılarak Yücel bir acı daha yaşatacak. 2. Olasılık Aliçoyu arayanlar ve geçtiğimiz bölümde Ali Bey’i bulduk diyen adam Aliçoyu kurtaracak.

İşte o sahne:

 

13 Mayıs da ekranların reyting rekortmeni dizisi Çukur da Yücel’in Aliçoya bıraktığı adresten sonra, Aliço’nun o mekana gitmesiyle ortalık karışıyor, Yücel Aliço yu öldürecek mi? Aliço sezon finali öncesi diziden ayrılıyor mu?

Gittiği Mekanda Yücel’i karışısında gören Aliço bu durumdan hiç memnun kalmıyor ve Aliçom deme bana demişti. Koçavalılar hakkında Aliço ile konuşan Yücel’in planı ne, Aliço yu kendi yanına çekmeye çalışan Yücel bu planını nasıl uygulayacak merak konusu.

Aliço’nun zekasından etkilenen Yücel, onu kendi yanına almaya çalışıyor.

Son Bölümde Aliçoya silah doğrultan Yücel’i takipte olan Yamaç son bölümde yüzüklüyo vurarak öldürdü, Sena’nın ve Akşın’ın intikamını sadece 2 mermi atarak almıcağından bizce Yücel ölmez ve Yamaç’ın intikamı daha farklı bir şekilde sahnelenir.

Reklamdan hemen önce çukur da 29 Nisan Pazartesi son sahnesinde gözünü yerde açan Yücel’in Aliço ile duygusal bakışmalar yapan Yamaç ile arasına girecek mi? Birinci olasılık;

Yücel Aliço ya 1 el ateş edip Aliço yaralanacak ve yeni bölümde Yücel ile daha efsane bir bölüm bizi bekliyor olacak. Yazımızı takip ederek yorumlarınızı esirgemezseniz memnun oluruz.

Aliço Ölecek mi 33. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Aliço Öldü mü? Geri Dönecek mi? Aliço Diziden Ayrılıyor mu? (Ali Çoban) (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2019