Çukur Aliço’nun Babası Kim ? Kim Oynayacak Gerçek Adı ve Senaryo

Aliço İdris Koçovalı ile 31. bölümde konuşmuştu şimdi ise 33. bölümde yeni oyuncu diziye dahil oluyor. Diziye girecek Çukur Aliço’nun babası kim, rolü ne olacak senaryoya göre nasıl bir görev alacak gerçekteki adı nedir ?

Çukur Aliço’nun Babası Kim, Kim Oynayacak Gerçek Adı ve Senaryo

Show Tv’nin reyting rekortmeni diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. 2 bölüm önce sinyelleri verilen Çukur Aliço’nun babası kimdir ? Aliço tüm İstanbul’u adım adım gezmiş uzun süreler üzerinde düşünmüştür ancak babasına dair çok bilgi yoktur. İdris babanın yanına giderek baba benim babamı da bulacak mısın sözü ile yürekleri sızlatmıştı. Merak edilen konu ise şimdi Aliço’nun babasını kim oynayacak ?

Çukur 33. bölüm idris seçim

Diziye yeni dahil olan ve Aliço’nun babasını oynayacak oyuncu belli oldu. Çekimlerine başlanan Çukur 33. bölümde Aliço babasına kavuşacak mı? Babası Aliço’yu görmek isteyecek mi görmeye gelecek mi? İdris bulabilecek mi nasıl bulacak ? Bu soruların hepsi kulislerden gelen tüyolar ile aydınlatıldı. Aliço’nun babasını İdris Koçovalı bulacak. Dizi içerisinde babası ile İdris’in konuşması gösterilecek ancak oynayacak oyuncu şuan için sır gibi saklanıyor.

Sosyal medya hesaplarında en çok merak edilen haberler arasında olsa da dizi seti içerisinde rolü kimin oynadığı henüz gizliliğini koruyor. Aliço’nun babası kim bunu en çok Aliço merak ediyor. Çukur 33. bölüm fragmanını konumuzun sonundan takip edebilirsiniz. 33. bölümde Koçovalı hayatı ile ailesi arasında bir seçim yapması gerekecek. Vartolu fragman sonunda Aliço öldü resmini gösteriyor. Babasını cenazesinde mi görecek ? Ölmeden önce babası ile konuşabilecek mi ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.