Çukur Atış Yapan Bilgisayarcı Kimdir Bilgileri Aliço (Ali Çoban)

Çukur Atış Yapan Bilgisayarcı Kimdir Bilgileri Aliço

Geçtiğimiz bölümde Ali Çoban bilgilerine ulaştık efendim diyerek rapor veren adam bu bölümde de 13 Mayıs Pazartesi günü Aliço yu takip etmeye devam etti. Büyük olasılık ailesi tarafından aranıyor yada eski teşkilatından birileri tarafından aranıyor 2 ihtimal var.

Çukur’un 06 Mayıs pazartesi günü yayınlanan bölümünde bir boş depoda atış yapan ve bilgisayarların bulunduğu bir sahne de Ali Çoban bulundu sinyali alan bilgisayarcı, telefonda Ali bey bulundu diyerek bilgi verdi, Ali Çoban yani aliçoyu arayan bu kişiler kim?

Ali Bey’i bulduk efendim diye haber veren yukarda ki istihbarat görevlisine benzeyen arkadaş birilerine bilgi veriyor, bizim tahminimiz Ailesi kayıp olan Aliço yu arayan bir ailesi var ve Ali Çoban olarak gerçek ad soyad bilgileri ile çocuklarını arıyorlardı.

Bir önceki sahne de Annesi ve babasını sayıklayan Aliço, acaba gerçek ailesi tarafından mı aranıyor?

Aliçoyu Arayanlar Kimler (Ali Çoban)

Aliçonun Yücel tarafından vurulmasından sonra hastaneye Yamaç tarafından götürülmüş ve Yamaç ile beraber hastanede yatmışlardı. Hasta kayıt yapıldıktan sonra hasta kayıtlarda yaptırdığımız parmak izi tarama işlemi yukarda resmi bulunan hacker istihbarat görevlisi tarafından tespit ediliyor ve uyarı gelen bilgisayara koşan hacker Ali Bey’i bulduk efendim diyor.

Aliçonun taburcu olduğu hastaneye giden ve oradada araştırma yapan bilgisayarcı ve asker görünümlü arkadaşımız Aliçoyu bulunca ne yapacak? Ali Bey’i bulduk efendim demesinden Aliçonun düşmanı olmadıklarını düşünüyoruz, 1. Olasılık : Aliço’nun eski birliğindeki istihbarat devlet Ali Çoban’ın peşinde yani Aliço’nun 2. Olasılık Aliço zengin ve köklü bir ailenin kaybolan çocuğu ve onu ailesi arıyor.

Hastanedeki sahnede de ailesini sayıklayan Aliço’nun büyük ihtimal gizemli bir ailesi ortaya çıkacak.

Çukur 2. sezon 32. bölüm fragmanı yayınlandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2019